Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Приймальня

               Інформація стосовно звернень до міської ради!

До Вовчанського міського  голови Ви можете звернутися із заявами, пропозиціями, зауваженнями, скаргами або клопотаннями в письмовій формі, а також з усним зверненням на його особистому прийомі або на телефонну 4-33-00 «гарячу лінію» міського голови.

Звернення може бути  колективне чи індивідуальне.

У письмовому зверненні має бути  зазначено прізвище ім’я  по батькові, місце проживання, контактний телефон, викладено суть порушеного питання, звернення, скарги або заяви.

Письмове звернення повинно  бути підписано   заявником  із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, буде повернено Вам  з відповідними роз’ясненнями  не пізніше, ніж через десять днів від дня його надходження.

Звернення можна надіслати поштою або особисто за адресою :

62504, вул. Соборна, 92, м. Вовчанськ, Харківської  обл.

Телефон для довідок: ( 057-41) 4-21-70

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України  «Про звернення громадян» щодо електронного  звернення та електронної петиції» письмове звернення може бути  надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку  (електронне звернення).

Листи юридичних осіб бажано розміщувати на офіційних бланках. Лист повинен  мати  обов’язкові  реквізити, найменування установи, яка направила документ, дату, реєстраційний індекс документа, заголовок до тексту, текст, підпис.

У разі, якщо громадянин або уповноважена особа  громадянина чи юридичної особи має копію листа, на їхню вимогу проставляється позначка про отримання звернення.