Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

«Спортивне життя запорука здоров'я громади»

Міні-проект розвитку територіальних громад

 

  1. загальна інформація

 

1.

Назва міні-проекту

«Спортивне життя запорука здоров'я громади»

(укомплектування спортивними приладами тренажерної зали в ФОК міста Вовчанськ)

2.

Номінація

Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту

3.

Територіальне охоплення міні-проекту

місто Вовчанськ

4.

Період виконання міні-проекту

з січня 2018 р. по січень 2019 р.

 

Джерела фінансування міні-проекту

Кошти Вовчанської міської ради

Кошти Благодійної організації Благодійний фонд «Розвитку Вовчанщини імені В.Г.Колокольцова»

Внесок підприємств, установ, організацій – КП «Вовчанськ»

 

  1. інформація про міні-проект

2.1. Короткий опис міні-проекту (анотація)

Фізична культура — є складовою загальної культури суспільства, засобом зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально-вольових, інтелектуальних здібностей і гармонійного формування особистості людини. Сфера оздоровчих фізкультурно-спортивних послуг останнім часом набуває динамічного розвитку, що свідчить про неабияке її майбутнє. Сьогодні у суспільну свідомість поступово повертаються поняття про те, що фізична активність і спорт - необхідна і найважливіша умова розвитку розуму і тіла, що фізична активність і заняття спортом «для себе» покращують якість життя, знімають стрес, підвищують працездатність.

На території міста встановлені 6 спортивних площадок, в тому числі площадка для занять воркаутом, облаштований майданчик для зайнять скейтбордом, два тренажерних майданчика і все це на відкритому повітрі, для занять спортом в літку.

У серпні 2016 року було закінчено будівництво та введено в експлуатацію сучасний фізкультуро оздоровчий комплекс у місті Вовчанськ. В якому проводяться турніри та змагання з футболу, волейболу, тенісу, з шахів та шашок.

Але комплекс не функціонує в повної мірі із-за відсутності обладнання тренажерної зали на другому поверсі, в зв’язку з чим мешканці міста не мають можливості в повної мері організувати своє спортивне та культурне дозвілля, особливо в зимовий період. Організація сучасної тренажерної зали спонукатиме населення громади більш активно займатись спортом, спілкуватися та набувати навичок у процесі фізичної підготовки.

Отже, проблема полягає у протиріччі між потребою у забезпеченні високого рівня соціальних послуг з розвитку фізичної культури та спорту та відсутністю належних умов цілорічної їх реалізації в територіальній громаді міста Вовчанська.

Реалізація міні-проекту передбачена заходами Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки: розділ ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ – «сприяти розвитку, та функціонуванню фізкультурно-оздоровчого комплексу. Сприяти отриманню коштів з інших джерел фінансування на придбання тренажерного обладнання для Вовчанського фізкультурно-оздоровчого комплексу.»

Міні-проект «Спортивне життя запорука здоров'я громади» розроблений для облаштування сучасним обладнанням тренажерної зали фізкультуро оздоровчого спортивного комплексу по вул. Соборної, 33Б у місті Вовчанську Харківської області з метою створення сприятливих умов для занять спортом цілий рік, а не лише в літній період шляхом доукомплектування тренажерного обладнання, яке буде закуплено найближчим часом.

 Продукт проекту: Діючий фізкультурно оздоровчий комплекс з облаштованою тренажерною залою сучасним спортивним обладнанням, укомплектований кваліфікованими тренерами створить більш сприятливі умови для заохочення населення до занять фізичною культурою і спортом у всі пори року.

Реальність виконання проекту ґрунтується на збігові інтересів як влади так і громади в проектний спосіб вирішити проблему за умови надходження та освоєння коштів.

2.2. Цільові групи

Школярі, молодь, доросле населення міста Вовчанськ в кількості понад 3 тисячі осіб.

2.3. Мета і завдання міні-проекту:

Мета міні-проекту.

Укомплектування сучасним обладнанням та приладами тренажерної зали розташованої на другому поверсі фізкультуро оздоровчого спортивного комплексу, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 33Б, м. Вовчанськ Харківської області і на даний час не функціонує в повної мірі з метою створення сприятливих умов для занять спортом цілий рік, а не лише в літній період.

Завдання міні-проекту:

1.                   Придбання та встановлення спортивного обладнання, інвентарю.

2.                   Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту.

2.4. Очікувані результати міні-проекту

Заохочення молоді та дорослих до спортивного способу життя, зміцнення здоров’я, розвитку сили і стійкості, а також для формування та підтримку спортивної статури.

2.5. Життєздатність міні-проекту

Міні-проект створений з метою укомплектування сучасним обладнанням та приладами другого поверху фізкультуро оздоровчого спортивного комплексу, який знаходиться у місті Вовчанську Харківської області і на даний час не функціонує в повної мірі з метою створення сприятливих умов для занять спортом цілий рік, а не лише в літній період.

Спортивне обладнання і інвентар буде прийнято на баланс, утримуватися та обслуговуватися КП «Вовчанськ.