Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

«Здорова дитина-щаслива родина»

 

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на участь в районному конкурсі міні-проектів розвитку

територіальних громад «РОЗБУДУЄМО ГРОМАДУ РАЗОМ»

 

        

 

№ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­___________

Заповнюється секретаріатом

                                                                                                            Конкурсного комітету

 

  1. загальна інформація

 

1.

Назва міні-проекту

«Здорова дитина-щаслива родина» (оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 2)

2.

Номінація Конкурсу

Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту

3.

Територіальне охоплення міні-проекту

місто Вовчанськ

4.

Період виконання міні-проекту

з червня по вересень 2018 р.

 

            1.1. Загальна інформація про конкурсанта

1.

Назва Конкурсанта

Ініціативна група «Промінець» батьків Вовчанського ДНЗ (ясла-садок) № 2

 

1.2. Фінансування міні-проекту

Назва джерела фінансування

Сума, грн.

%

Кошти районного бюджету

90750

50%

Кошти місцевої ради

81675

45%

Кошти конкурсанта

9075

5%

Внесок підприємств, установ, організацій тощо

-

-

Загальний бюджет

181500

100%

 

  1. інформація про міні-проект

 

2.1. Короткий опис міні-проекту (анотація)

Вовчанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області засновано в 1967року.

Наш садочок знаходиться серед соснового бору на околиці міста. На території нашого закладу немає сучасного спортивного майданчику, і ігрові металеві споруди малих форм застарілі. В 2016 році за кошти спонсору був встановлений будиночок для малят на майданчику молодшої групи, в 2012 році відновлений літній павільйон на старшій групі. Дуже прикро, що в закладі спортивна зала не оснащена необхідним приладдям та відсутній спортивний майданчик. Те чим ми користуємося дуже застаріле і потребує ремонту. Щорічно лавочки, гойдалки та інше металеве устаткування ремонтується та фарбується. Але, сучасні дитячі майданчики повинні бути оснащені фізкультурними та ігровими спорудами, щоб розвивати малюків. Дитячий майданчик повинен складатися із двох зон: ігрова, спортивна. Спортивна зона використовується при проведенні фізкультурних заходів, днів «здоров’я» обов’язкових у дитячому садку для гармонійного розвитку дитини. Ігрові зони використовуються для ранкового прийому дітей та активних занять. Але, придбати необхідне обладнання для занять з фізичної культури спортивної зали та придбати вуличні ігрові елементи для оновлення ігрових майданчиків тільки власними силами неможливо, тому ініціативна група батьків садочку, залучившись підтримкою виконавчого комітету Вовчанської міської ради, вирішила взяти участь у в районному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РОЗБУДУЄМО ГРОМАДУ РАЗОМ».

Реалізація міні-проекту передбачена заходами Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки: розділу 3.6. Освіта – «провести оновлення матеріально - технічної бази за рахунок всіх джерел фінансування».

У 2017 році в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» від чотирьох ДНЗ Вовчанської міської ради приймали участь 4 міні-проекти: «Спортивна родина-здорова дитина» (ремонт і оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 2), «Розвиток спорту у дитсадку - турбота про здоров'я кожної дитини» (ДНЗ № 1 облаштування спортивного майданчику), «Дитсадок мій дім - буде затишно у нім» (ДНЗ № 1 заміна меблів), та «Здорова нація – здорова країна» (ДНЗ 7 заміна обладнання фізіотерапевтичного кабінету). Два – «Дитсадок мій дім - буде затишно у нім» та «Здорова нація – здорова країна» стали переможцями конкурсу. В рамках реалізації міні-проектів було придбано і встановлено нова меблі, м’який інвентар для ДНЗ (ясла-садок) № 1 та медичне обладнання для ДНЗ (ясла-садок) № 7.

Головна мрія усіх батьків – бачити свою дитину здоровою, активною, життєрадісною. Мало хто з дорослих, згадає тиху годину у спальній кімнаті, заняття у груповій. У більшості з нас яскраві спогади дитинства зв’язані з активними іграми на свіжому повітрі дитячого майданчика.  А здоров'я, рівень розвитку дітей безпосередньо залежить від того, наскільки багато, вони рухаються, відчувають позитивні емоції. І цьому дуже сприяють спортивні куточки, що дають чудову можливість діткам всіх віків не тільки зміцнити свій хребет, м'язи рук і ніг, але і з раннього дитинства полюбити спорт, здоровий спосіб життя. Саме з надією на порозуміння, з вірою в краще ми, сподіваємося, що цей проект буде реалізовано, не тільки в мріях наших малюків, а й насправді. І в нашому закладі, заняття з фізичної культури будуть проводить більш якісно та сучасно. Тоді, наша ініціативна група небайдужих до здоров’я підростаючого покоління батьків «Промінець», стане взірцем для інших. Батьки дітей з інших дошкільних та навчальних закладів почнуть розроблювати проекти, об’єднуватися в групи заради кращого майбутнього нашим дітям! А ми будемо запрошувати представників громад, гостей з інших дошкільних закладів і всіх бажаючих порадіти разом з нами новому спортивному обладнанню. Спасибі Вам організатори конкурсу за надану можливість спробувати свої сили і використати всі потенційні можливості, виходячи з проблем дошкільного закладу.

2.2. Цільові групи

Для 45 вихованців закладу: створення сучасних комфортних умов для організації  ігор на ігрових майданчиках, проведення повноцінного загартовування дітей, покращення умов для проведення занять з фізичної культури.

Для 14 працівників закладу: створення затишного безпечного подвір’я на території закладу, зменшення випадків захворювань серед вихованців закладу; покращення відвідуваності закладу; стабільна робота, без непередбачуваних канікул.

Для ініціативної групи батьків вихованців закладу та інших батьків вихованців закладу: створення безпечних умов на прогулянці, зменшення випадків захворювань серед вихованців закладу та зменшення кількості лікарняних.

Для громади: створення сучасних та безпечних умов на території громади, підвищення санітарно-гігієнічного рівня; зниження показників захворюваності населення.

Для органів місцевого самоврядування: створення комфортних умов в дошкільному закладі, зменшення кількості випадків захворювань серед вихованців закладу та зменшення кількості лікарняних; можливість спрямувати зекономлені на оплату за лікарняні кошти на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Для грантодавця: підвищення рівня довіри, поваги  і  взаємодопомоги  між  учасниками проекту - громадою, місцевою владою, та громадськими організаціями, що дасть можливість реалізації в подальшому інших спільних  проектів, зняття соціальної  напруги.

Для будівельних компаній: можливість прийняти участь у виконання робіт з капітального ремонту та створити додаткові робочі місця.

2.3. Мета і завдання міні-проекту:

Метою проекту є створення безпечних, сучасних та комфортних умов для організації прогулянок, ігор на ігрових майданчиках, проведення повноцінного загартовування дітей, проведення занять з фізично культури на якісному рівні.

Завдання міні-проекту:

1.     Придбання сучасних ігрових форм для вуличних майданчиків.

2.     Придбання необхідного спортінвентарю для проведення якісної фізкультурно-оздоровчої роботи.

  1.  Об'єднання зусилля батьків вихованців та громади для реалізації проекту.

2.4. План-графік реалізації заходів міні-проекту

 

Завдання

Заходи

Тривалість виконання

1

2

3

1. Придбання сучасних ігрових форм для вуличних майданчиків.

1.1. Придбання сучасних ігрових форм для вуличного майданчику.

червень

1.2. Встановлення ігрових форм на вуличному майданчику.

червень-липень

2. Придбання необхідного спортінвентарю для проведення якісної фізкультурно-оздоровчої роботи.

2.1. Придбання  спортивного обладнання.

червень

2.2. Встановлення спортивного обладнання.

липень-серпень

3. Об'єднання зусилля батьків вихованців та громади для реалізації проекту.

3.1.Організація робіт та здійснення контролю за ходом реалізації проекту (батьківській комітет та ініціативна група).

червень-серпень

3.2. Встановлення спортивного інвентаря, ігрових форм та проведення благоустрою території ігрового майданчика (батьки та інші представники громади).

липень-серпень

3.3. Урочисте відкриття ігрового майданчику ДНЗ (ясла-садок) № 2

серпень

3.4. Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту

червень -вересень

2.5. Очікувані результати міні-проекту

-         Створення безпечних сучасних комфортних умов для проведення прогулянок, занять з фізкультури та організації ігор на ігрових майданчиках, проведення повноцінного загартовування дітей.

-         Створення сприятливих санітарно-гігієнічних умов для збереження здоров’я  вихованців.

-          Покращення естетичного вигляду в закладі та на території.

-           Підвищення рівня довіри, поваги і взаємодопомоги між учасниками проекту - батьківським комітетом, місцевими органами влади, громадою – за для можливості реалізації інших актуальних проектів.

2.6. Життєздатність міні-проекту

Проведення занять та оздоровчої компанії в сучасних, безпечних умовах.

Всі надані матеріали для ремонту, спортивне обладнання, вуличне ігрове обладнання буде оприбутковане і поставлено завгоспом дитячого закладу на облік, так як заклад знаходиться у власності Вовчанської міської ради.

Нове спортивне і вуличне ігрове обладнання буде утримуватися працівниками закладу і обслуговуватись за рахунок міської ради.

 

 

      

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  Конкурсного  комітету

районного конкурсу міні-проектів

розвитку територіальних громад

«Розбудуємо громаду разом»

(протокол засідання від  28.02.2018 №  1)

 

Підсумковий звіт

 

про результати реалізації міні-проекту в рамках

районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад

«Розбудуємо громаду разом» у 2018 році

 

(згідно пункту 6.7. Положення про порядок проведення районного конкурсу)

Назва міні-проекту:

«Здорова дитина-щаслива родина» (оснащення необхідним обладнанням для занять з фізичної культури спортивної зали та придбання вуличних ігрових елементів для Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 2)

Конкурсант:

Ініціативна група «Промінець» батьків Вовчанського ДНЗ (ясла-садок) № 2

Назва району/міста:

Вовчанський район

Орган місцевого самоврядування:

Вовчанська міська рада

 

Інформація про витрати в рамках міні-проекту:

Витрати по міні-проекту

Заплановано

(згідно пункту 1.2 проектної заявки)

Фактично

(касові видатки)

Різниця*

%

Загальна сума витрат, грн,

у тому числі:

181500

181500

0

100

-       кошти районного бюджету

90750

90750

0

100

-       кошти місцевих бюджетів (району, міста, села, селища)

81675

81675

0

100

-       кошти конкурсанта

9075

9075

0

100

-       кошти підприємств-партнерів

-

-

-

-

-       додатково залучені кошти **

-

-

-

-

 

Повнота охоплення цільової групи в рамках міні-проекту:

Назва цільової групи

Заплановані показники

(згідно пункту 2.2 проектної заявки)

Фактичні показники

Вихованці

45 чол.

45 чол.

Працівники закладу

14 чол.

14 чол.

 

 

 


Досягнення в результаті впровадження міні-проекту:

Завдання:

Заплановано

(згідно пункту 2.3 проектної заявки)

Фактично виконано

Завдання 1***

 

 

Придбання сучасних ігрових форм для вуличних майданчиків.

Придбання та встановлення сучасних ігрових форм для вуличних майданчиків.

Встановлені сучасні ігрові форми на ігрових майданчиках закладу.

Завдання 2

 

 

Придбання необхідного спортінвентарю для проведення якісної фізкультурно-оздоровчої роботи.

Придбання та встановлення спортивного обладнання

Облаштована зала закладу спортивним обладнанням.

Завдання 3

 

 

Об'єднання зусилля батьків вихованців та громади для реалізації проекту

Організація робіт та здійснення контролю за ходом реалізації проекту.

Встановлення спортивного інвентаря, ігрових форм та проведення благоустрою території ігрового майданчика.

Зусиллями батьків вихованців та громади міні- проект реалізований.

 

Назва об’єкту,  на якому впроваджувався міні-проект:

Вовчанський ДНЗ (ясла-садок) № 2.

Зазначити, що конкретно зроблено, в якій кількості та обсягах (шт, од., м2):

  • встановлені 2 ігрових майданчика: «Парк» та «Квітка» (дві горки «Парк» та «Квітка», балансир, дві гойдалки «Човник», дві каруселі, дві пісочниці);
  • зала закладу облаштована спортивним обладнанням: дитячий куточок "Sportwood", шведська стінка "Веселка 3-220", 4 спортивних мати, 4 гімнастичні лави, 2 набора м’яких модулів набірних (14 шт.), 20 дисків «Грація», дуги для підлізання – 10 шт., 10 шт. м’ячів різного розміру, 2 сітки для м’ячів, 2 кільця та 2 м’ячи для баскетболу, 20 шт. гантелей, 2 дошки ребристі з нахилом, 20 шт. обручів, 20 шт. скакалок, 20 шт. палиць гімнастичних, 10 шт. торбинок з піском, 50 різнокольорових прапорців, 5 шт. ролетів тканинних, 2 контейнери для спортивного інвентарю;
  • придбані 10 самокатів та 10 велосипедів.

Відповідність досягнутих результатів очікуваним від впровадження
міні-проекту:

Перелік очікуваних результатів:

Заплановані досягнення

(згідно пункту 2.5 проектної заявки)

Фактичні досягнення

Створення безпечних сучасних комфортних умов для проведення прогулянок, занять з фізкультури та організації ігор на ігрових майданчиках, проведення повноцінного загартовування дітей.

Покращення естетичного вигляду в закладі та на території.

Встановити спортивний інвентар у залі закладу, ігрові форми на майданчиках закладу та проведення благоустрою території ігрових майданчиків.

Облаштована зала закладу спортивним обладнанням, встановлені сучасні ігрові форми на ігрових майданчиках закладу, проведений благоустрій території ігрових майданчиків

 

Вказати, які найбільш істотні економічні та соціальні чинники досягнуто у рамках міні-проекту:

Реалізація міні-проекту дає змогу створення сприятливих санітарно-гігієнічних умов для збереження здоров’я вихованців, а також покращення естетичного вигляду в закладі та на території.

Вказати, які проблеми виникали у ході реалізації міні-проекту:

Проблеми у ході реалізації міні-проекту не виникали.

Пропозиції щодо покращення реалізації міні-проектів: не має.

Пропозицій не має.

 

 

 

Головний розпорядник коштів:

Вовчанський міський голова                  ________________      /Шевченко В.С./

                                                                  підпис, печатка

 

Керівник міні-проекту:                    ________________ /Самойленко І.І./

                                                                  підпис

 

Дата заповнення: _______________