Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

«Працюємо разом заради кращого завтра»

 

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку

територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

Харківської обласної ради

 

 

Номінація

«Благоустрій та охорона довкілля»

 

НАЗВА ПРОЕКТУ:

«Працюємо разом заради

кращого завтра»

(благоустрій території поліклініки

КНП«Вовчанська центральна районна лікарня»)

 

 

Виконавець:

Вовчанськаміська рада

адреса: 62504,

вул. Соборна, 92

м. Вовчанськ

Вовчанський район

Харківська область

Благоустрій території поліклініки КП "Вовчанська центральна районна лікарня"

 

І. П Р О Е К Т

 

 1. Анотація проекту

Назва проекту:«Працюємо разом заради кращого завтра»(благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»).

Однією з основних проблем міста Вовчанськ є відсутність благоустрою достатньо великої території за адресою: вул 1-го Травня, 1А, яка знаходиться в занедбаному стані і не відповідає санітарним вимогам та сучасному естетичному вигляду: немає можливості безпечно пройти, почекати або відпочити, присівши на лавочку, подихати свіжим повітрям серед зелених насаджень. Однак, ця територія дуже затребувана і відвідувана не тільки населенням міста, а й усього району, бо на цій території розташовані районна поліклініка і лікарня.

З 2017 року Вовчанська міська рада почала роботи з благоустрою цієї зони поступово перетворюючи її в острівці сучасного ландшафтного дизайну. Біля дитячого спортивно-ігрового майданчику (встановлений за кошти німецької компанії GIZ) викладені доріжки з тротуарної плитки, висаджені алеї з липи та вічнозеленого самшиту, встановлені лавочки, урни для сміття.

На 2019-2022 роки заплановане подальшевпорядкування лікарняно-паркового комплексу: прилеглої території поліклініки та парку «Здоров’я».

Проект є частиною заходів по галузі «Благоустрій міста», які передбачені основними завданнями щодо реалізації заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, що стосується розділу 1.5 «Благоустрій міста» - відкриття сучасних парків для відпочинку.

Але завдяки консолідації зусиль місцевих рад району та участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» впорядкування паркового комплексу відбудеться в більш короткі терміни. Проектом передбачається акумулювати в бюджеті Вовчанської міської ради ресурси міської, селищної і сільських рад (в рамках укладеного договору про співробітництво територіальних громад), обласної і районної рад та благодійної організації «Благодійний фонд «За рідне місто» для виконання робіт з благоустрою прилеглої території поліклініки Вовчанської центральної районної лікарні.

- перелік заходів проекту:

- підготовка міні-проекту;

- укладання договорів з організаціями на проведення робіт по впорядкуванню прилеглої території ЦРЛ;

- отримання пропозицій від Вовчанської районної громадської організації «Союз інвалідів візочників» щодо розташування автостоянки для людей з обмеженими можливостями та під’їздів до пандусів;

- проведення земляних робіт (вирівнювання місцевостітехнічними засобами,завезення піску, гравію, а такожземлі під облаштування клумб);

- придбання будівельних матеріалів та малих архітектурних форм;

- проведення трасування автостоянки, пішохідних доріжок, клумб;

- установка бордюрногокаменю навколо автостоянки, та дороги, пішохідного бордюру вздовж пішохідних доріжок, та навколо клумб;

- укладка тротуарної плитки на пішохідних доріжках та асфальтобетону на автостоянці, та частково на дорозі;

- завезення гранвідсіву на дорогу, його вирівнювання, та ущільнення;

- встановлення євро-паркана таогорожі витої зі стовпами;

- облаштуваннявелопарковки;

- влаштування освітлення (10 паркових ліхтарів вздовж тротуарних доріжок);

- встановлення паркових лав (8 шт.), та урн для сміття (9 шт.);

- озеленення території (висадка багаторічних насаджень та квітів);

- організація, та проведення суботників по благоустрою території ЦРЛ;

- висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ;

- урочисте відкриття паркового комплексу ЦРЛ.

Даний проектє основою договору про співробітництво 13-ти територіальних громад Вовчанського району. Це – перший дієвий крок для реалізації спільного проекту, який дозволить отримати реальний результат, та сприяти добровільному об`єднанню громад з центром у м. Вовчанську задля покращення умов мешканців і розвитку інфраструктури.

В результаті реалізації проекту в м .Вовчанськ з’явиться ще одинпарковий комплекс. Новостворене, естетично привабливе місце стане куточком культури, та відпочинку не тільки для медичного персоналу закладу та мешканців міста, а також для всіх верст населення району, що звертаються за медичною допомогою до поліклініки.

Сучасний парковий комплекс зможуть відвідувати не тільки мешканці громади міста, а це понад 18 тис. осіб, а і всі жителі селищних та сільських громад Вовчанського району, а це ще близько 27 тис. чоловік.

Даний проект розповсюджується на 100 відсотків громадян, які проживають на території Вовчанського району, а також частину громадян Великобурлуцького району.

На реалізацію проекту необхідно 1 499 344 гривень, в тому числі:

 • обласний бюджет 749 672 грн.;
 • районний бюджет299 672 грн.;
 • міський бюджет 180 000 грн.;
 • селищний та сільські бюджети 120 000 грн.;
 • БО «Благодійний фонд «За рідне місто»- 150 000 грн.

Організації партнери, співвиконавці проекту:Харківська обласна рада, Вовчанська районна рада, Вовчанська міська рада, Білоколодязька селищна рада, Бугаївська, Волохівська, Землянська, Іванівська, Нестернянська, Новоолександрівська, Охрімівська, Петропавлівська, Пільнянська, Різниківська, Симинівська сільські ради та БО «Благодійний фонд «За рідне місто».

 

 1. Детальний опис проекту

2.1. Опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект

Однією з основних проблем міста Вовчанськ є відсутність благоустрою достатньої території за адресою: вул. 1-го Травня, 1А, яка знаходиться в занедбаному стані і не відповідає санітарним вимогам та сучасному естетичному вигляду: немає можливості безпечно пройти, почекати або відпочити, присівши на лавочку, подихати свіжим повітрям серед зелених насаджень. Однак, ця територія дуже затребувана і відвідувана не тільки населенням міста, а й усього району, бо на цій території розташовані районна поліклініка і лікарня.

Населення Вовчанського району, та частина мешканців Великобурлуцького району проходить лікарняне обстеження в поліклініці КНП «Вовчанська центральна районна лікарня», будівля якої знаходяться в спільній комунальній власності територіальних громад району.

У 2017 році на кошти німецького фонду розвитку GIZ, обласного та районного бюджетів розпочата реконструкція та капітальний ремонт будівель КНП «Вовчанська центральна районна лікарня» у тому числі і будівлі поліклініки, яка знаходиться за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1А.

Після закінчення ремонтних робіт будівля поліклініки стане ще краще, ще привабливіше. Разом з тим прилегла територія знаходиться в дуже занедбаному стані, не відповідає санітарним, екологічним та естетичним нормам (асфальт на пішохідних доріжках розбитий і після дощу або сходу снігу стають не прохідними, бордюри розсипалися, огорожа має жалюгідний вигляд, зелені насадження хаотичні, відсутнє освітлення і т.п.) Тому, виникла гостра необхідність відновити сучасний парковий комплекс.

З 2017 року Вовчанська міська рада почала роботи з благоустрою цієї зони поступово перетворюючи її в острівці сучасного ландшафтного дизайну. Біля дитячого спортивно-ігрового майданчику, який встановлений за кошти німецької компанії GIZ, викладені доріжки з тротуарної плитки, висаджені алеї з липи та вічнозеленого самшиту, встановлені лавочки та урни для сміття.

На 2019-22 роки запланований подальшевпорядкування лікарняного паркового комплексу: прилеглої території поліклініки та парку «Здоров’я».

На території паркової зони планується висадити декоративні дерева та кущі хвойних порід, які виділяють фітонциди, корисні для здоров’я людини. Крім лікарських властивостей декоративних насаджень ми отримаємо оригінальний, незвичайний зовнішній вигляд парку.

Проект є частиною заходів по галузі «Благоустрій міста», які передбачені основними завданнями щодо реалізації заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, що стосується розділу 1.5 «Благоустрій міста» - відкриття сучасних парків для відпочинку.

Але завдяки консолідації зусиль місцевих рад району та участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» впорядкування паркового комплексу відбудеться в більш короткі терміни. Проектом передбачається акумулювати в бюджеті Вовчанської міської ради ресурси міської, селищної і сільських рад (в рамках укладеного договору про співробітництво територіальних громад), обласної і районної рад та благодійної організації «Благодійний фонд «За рідне місто» для виконання робіт з благоустрою прилеглої території поліклініки Вовчанської центральної районної лікарні.

Ігнорування вказаної проблеми може привести до травмування відвідувачів районної лікарні, не кажучи вже про незадовільний естетичний стан прилеглої території.

Протягом останніх років Вовчанська територіальна громада бере активну участь в обласному конкурсі міні-проектів територіальних громад, «Разом в майбутнє».

Так, завдяки участі ініціативних груп мешканців міста Вовчанськта перемозі в трьох міні-проектах у 2017 році: «Дитсадок мій дім - буде затишно у нім», «Здорова нація – здорова країна» та «На благо дітям», було придбано і встановлено нова меблі, м’який інвентар в ДНЗ (ясла-садок) № 1, медичне обладнання в ДНЗ (ясла-садок) № 7 та в центральному парку для дітей був встановлений ігровий комплекс «Фортеця Нормандії».

Реалізація проекту підвищить рівень благоустрою, поліпшить естетичний вигляд прилеглої території поліклініки, а це в свою чергу, висвітлить діяльність органів влади та відповідальних структур, підвищить рівень їх авторитету та довіри в громаді. 

Успішна реалізація цього проекту дозволить вирішити одне з найголовніших завдань нашого сучасного суспільства – створення умов для покращення здоров’я, культурного розвитку і відпочинку. 

Зелені насадження в місті завжди виконували рекреаційні функції тобто надихали людей на відпочинок,відновлення сил, використаних у процесі праці. В парку відокремленого від міського шуму, людина звільнюється від стресових навантажень напруженого темпу життя, одержує від спілкування з природою запас позитивних емоцій та естетичну насолоду.

Втілення цього проекту в життя доцільне, як для кожного жителя, так і для перспективи розвитку нашого району. Територіальна громада міста,завдяки об’єднанню зусиль громад району, набуває практичних навичок вирішувати нагальні питання розвитку міста проектним способом та в тісній співпраці з іншими громадами.

Проект виконаний з урахуванням екологічних, санітарно-гігієнічних, пожежнихвимог, та інших діючих норм і правил, забезпечує безпечну для здоров’я людей експлуатацію об’єкта при дотриманні заходів, передбачених робочим проектом.

Результати проекту спрямовані на все населення Вовчанського району, починаючи від немовлят закінчуючи людьми похилого віку.

Прямі вигоди від успішної реалізації міні-проекту отримає 100 відсотків населення Вовчанського району та частина Великобурлуцького району, саме:

 • мешканці міста – 18 тис. чол.;
 • мешканці селищ та сіл Вовчанського району – 27 тис. чол.;
 • мешканці селищ та сіл Великобурлуцького району – біля 150 чол. на рік.

Міні-проектом буде охоплено всю територію Вовчанського району та частину території Великобурлуцького району.

Міні-проект належить до номінації Конкурсу: «Благоустрій та охорона довкілля».

 

2.2. Мета і завдання проекту:

Мета проекту:

Озеленення та благоустрій території, покращення стану атмосферного повітря, покращення здоров'я та самопочуття пацієнтів, забезпечення безпечних умов пересування відвідувачів поліклініки, створення своєрідного паркового комплексу для відпочинку мешканців району.

Отримання реального результату та сприяння добровільному об`єднанню громад з центром у м. Вовчанську задля покращення умов мешканців району і розвитку інфраструктури шляхом першого дієвого кроку для реалізації спільного проекту – консолідація зусиль всіх громад району, в рамках співробітництва територіальних громад, для вирішення спільної проблеми.

Завдання проекту:

 • створення належних комфортних умов доступу до медичних послуг всіх верств населення району;
 • покращення естетично-санітарних умов, та експлуатаційного стану прилеглої території поліклініки;
 • покращення екологічної ситуації в місті шляхом реконструкції зелених територій, що збільшить територію зелених насаджень та позитивно впливатиме на здоров’я людей;
 • формування сприятливого середовища для територіальної громади, підвищення рівня довіри серед населення до місцевої влади.

 

2.3. Основні заходи проекту:

- підготовка міні-проекту;

- укладання договорів з організаціями на проведення робіт по устаткуванню парку;

- отримання пропозицій від  Вовчанської районної громадської організації «Союз інвалідів візочників» щодо розташування автостоянки для людей з обмеженими можливостями та під’їздів до пандусів;

- проведення земляних робіт (вирівнювання місцевостітехнічними засобами,завезення піску, гравію, а такожземлі під устаткування клумб);

- проведення трасування автостоянки, пішохідних доріжок, клумб;

- придбання малих архітектурних форм та їх доставка;

- придбання будівельних матеріалівта їх доставка;

- придбання та встановлення євро паркана, огорожі витої зі стовпами;

- укладка тротуарної плитки та поребрикана пішохідних доріжках;

- придбання та укладка асфальтобетону на автостоянці, частково на дорозі і установка бордюрного каменю навколо автостоянки та дороги;

- завезення гранвідсіву на дорогу, його вирівнювання та ущільнення;

- облаштуваннявелопарковки;

- влаштування освітлення (10 паркових ліхтарів вздовж тротуарних доріжок);

- встановлення паркових лав (8 шт.) та урн для сміття (9 шт.);

- встановлення шлагбауму;

- установка дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки на авто- і велопарковках;

- придбання матеріалу для озеленення;

- озеленення території(висадка багаторічних дерев, кущів та квітів);

- організація та проведення суботників по благоустрою території;

- урочисте відкриття паркового комплексу;

- висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ;

- організація та проведення заходів студентами медичного коледжу стосовно інформування відвідувачів лікарняної установи та мешканців міста з запобігання та профілактики різних видів захворюваності, проведення пропаганди щодо здорового способу життя та висвітлення відповідної інформації на стендах.

Розподіл функцій партнерів для виконання заходів проекту :

Вовчанська міська радаакумулює на своєму рахунку кошти, які надійдуть від місцевих бюджетів суб’єктів співробітництва громад, благодійної організації «Благодійнийфонд «За рідне місце», обласної та районної рад; проводить безпосереднє виконання робіт з благоустрою території.

13 місцевих рад (Вовчанська міська рада, Білоколодязька селищна рада, Бугаївська, Волохівська, Землянська, Іванівська, Нестернянська, Новоолександрівська, Охрімівська, Петропавлівська, Пільнянська, Різниківська, Симинівська сільські ради), в рамках реалізації договору співробитництва громад таХарківська обласна, Вовчанська районна рада, БО «Благодійний фонд «За рідне місто»здійснюють співфінансування міні-проекту.

Завезення гранвідсіву на дорогу, його вирівнювання та ущільнення, облаштування велопарковки, влаштування освітлення, встановлення паркових лав та урн для сміття, установка дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки на авто- і велопарковкахбуде виконано за рахунок міського бюджету згідно Програм розвитку Вовчанської територіальної громади силами КП «Вовчанськ».

 

2.4. Тривалість і план реалізації заходів проекту

Тривалість реалізації проекту становитиме 8 місяців.

 

Тривалість

завдання

Заходи проекту (п.2.3.)

 

 

 

 

Місяць-

 І-II

підготовка міні-проекту;

- укладання договорів з організаціями на проведення робіт по устаткуванню парку;

- отримання пропозицій від  Вовчанської районної громадської організації «Союз інвалідів візочників» щодо розташування автостоянки для людей з обмеженими можливостями та під’їздів до пандусів;

- проведення земляних робіт (вирівнювання місцевостітехнічними засобами,завезення піску, гравію, а такожземлі під облаштування клумб);

 

- проведення трасування автостоянки, пішохідних доріжок, клумб;

 

Місяць-

 ІІI-IV

- придбання малих архітектурних форм та їх доставка;

 

- придбання будівельних матеріалів

 

- придбання та встановлення євро-паркана, огорожі витої зі стовпами;

 

 

 

Місяць-

V-VІ

 

- укладка тротуарної плитки та поребрикуна пішохідних доріжках;

 

- придбання та укладка асфальтобетону на автостоянці, частково на дорозі і установка бордюрного каменю навколо автостоянки та дороги;

 

- завезення гранвідсіву на дорогу, його вирівнювання та ущільнення;

 

 

 

Місяць VIІ

- облаштування велопарковки;

 

- влаштування освітлення (10 паркових ліхтарів вздовж тротуарних доріжок);

 

- встановлення паркових лав (8 шт.) та урн для сміття (9 шт.);

 

- встановлення шлагбауму;

 

 

 

 

 

 

Місяць VIIІ

- установка дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки на авто- і велопарковках;

 

- придбання матеріалу для озеленення;

 

- озеленення території (висадка багаторічних дерев, кущів та квітів) шляхом проведення суботників;

 

- урочисте відкриття паркового комплексу;

 

- висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ;

 

- організація та проведення заходів студентами медичного коледжу стосовно інформування відвідувачів лікарняної установи та мешканців міста з запобігання та профілактики різних видів захворюваності, проведення пропаганди щодо здорового способу життя та висвітлення відповідної інформації на стендах.

     

 

2.5. Подальший розвиток (сталість) та креативність проекту:

а) розвитковість

В результаті реалізації проекту в м. Вовчанськ з’явиться ще один парковий комплекс. Новостворене естетично привабливе місце стане куточком інформаційної культури та відпочинку не тільки для медичного персоналу закладу та мешканців міста, а також для всіх жителів району, що звертаються за медичною допомогою до поліклініки.

В новоствореній зеленій зоні, відокремленій від міського шуму, людина звільнюється від стресових навантажень напруженого темпу життя, одержує від спілкування з природою запас позитивних емоцій та естетичну насолоду.

б) креативність

В ході роботи над проектом, з’явився задум висадити на території паркової зони декоративні дерева та кущі хвойних порід, які виділяють фітонциди,  корисні для здоров’я людини. Крім лікарських властивостей декоративних насаджень ми отримаємо оригінальний, незвичайний зовнішній вигляд парку.

Одним із елементів території буде облаштована автостоянка для людей з обмеженими можливостями, яка буде розташовуватись поряд з пандусом, що полегшить доступ до будівлі поліклініки.

в) сталість

Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для всіх мешканців міста та району довготривалий час після закінчення.

Усі матеріальні продукти, створені та придбані за час реалізації Проекту, стануть спільною комунальною власністю територіальної громади та прийняти на баланс міського комунального підприємства – КП «Вовчанськ». Утримання прилеглої території будівлі поліклініки в подальшому здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Після облаштування території та впровадження проекту будуть створені найбільш сприятливі умови для отримання медичних послуг населенням району, внутрішнього психологічного комфорту громадян, гармонії стану людини і навколишнього середовища та відпочинку широких верств населення.

Сталість проекту досягається за рахунок відкритості процесу, що забезпечується висвітленням інформації на пленарних засіданнях місцевих рад та в засобах масової інформації.

Реалізація проекту матиме суттєвий вплив на формування нових суспільних відносин у межах територіальних громад району.

 

2.6. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту.

Короткотривалі результати:

Завдяки реалізації цього проекту:

- суттєво покращяться умови доступу до медичних послуг всіх верств населення району:

 • мешканців міста – 18 тис. чол.;
 • мешканців селищ та сіл Вовчанського району – 27 тис. чол.
 • та мешканців селищ та сіл Великобурлуцького району – біля 150 чол. на рік

- прилегла територія поліклініки буде приведена в належний санітарний стан;

- підвищиться естетична цінність території, що забезпечить оптимальні умови для соціальних функцій;

- покращиться екологічна ситуація в місті шляхом реконструкції зелених територій, що збільшить територію зелених насаджень та позитивно впливатиме на здоров’я людей.

Довгострокові результати:

Перспективними наслідками реалізації міні-проекту є консолідація зусиль місцевих громад для вирішення проблем районного значення та прийняття спільних управлінських рішень щодо розвитку територій району.

Проект матиме вплив на формування нового естетичного смаку населення про сучасний парк. За дбайливого відношення до устаткування, насаджень відвідувачами та постійного догляду з боку робітників комунального закладу ця паркова зона прослужить багато роківі буде радувати око не одне покоління.


 

ІІ.   БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Найменування заходів проекту

(згідно пункту 2.4.)

Вартість витрат,

грн.

1.

Придбання малих архітектурних форм та їх доставка

237 316

2.

Придбання будівельних матеріалів та їх доставка:

449 960

 

тротуарна плитка та матеріали для укладки

253400

 

бордюрний камінь

108600

 

поребрик

21000

 

гранвідсів

48750

 

фарба для розмітки

210

 

доставка

18000

3.

Придбання та встановлення євро паркана, огорожі витої зі стовпами

86 050

4.

Укладка тротуарної плитки та поребрика на пішохідних доріжках

126 700

5.

Придбання та укладка асфальтобетону на автостоянці, частково на дорозі і установка бордюрного каменю навколо автостоянки та дороги

467 250

6.

Придбання матеріалу для озеленення та його доставка

132 068

 

РАЗОМ:

1 499 344

 


 

Додаток №1 до проектної заявки

загальна інформація про партнерів,

які берУть участь у СПІВФІНАНСУВАННІ міні-проекту

з/п

Повна назва

організації-партнера

Керівник

(посада, прізвище, ім'я, по-батькові)

Сума внеску,

грн

Частка внеску,

%

1

2

3

4

5

1.

Харківська обласна рада

Голова обласної ради

Чернов С.І.

749 672

50 %

2.

Вовчанськарайонна рада

Голова районноїради

Степанець А.В.

299 672

 

20 %

3.

Вовчанськаміська рада

Голова міськоїрадиШевченко В.С.

180 000

12 %

4.

Білоколодязька селищна рада

Голова селищної ради СердечнийВ.В.

10 000

 

0,67%

5.

Бугаївська сільська рада

Голова сільської ради Гончаров С.В.

10 000

 

0,67%

6.

Волохівська сільська рада

Голова сільської ради Чугун І.О.

10 000

 

0,67%

7.

Землянська сільська рада

Голова сільської ради Лавров В.А.

10 000

 

0,67%

8.

Іванівська сільська рада

Голова сільської ради Барилко Н.В.

10 000

 

0,67%

9.

Нестернянська сільська рада

Голова сільської ради Резніченко З.М.

10 000

 

0,67%

10.

Новоолексадрівськасільська рада

Голова сільської ради Здор Г.Г.

10 000

 

0,67%

11.

Охрімівськасільська рада

Голова сільської ради Ляшенко П.М.

10 000

 

0,67%

12.

Петропавлівська сільська рада

Голова сільської ради Чайка Н.В.

10 000

 

0,67%

13.

Пільнянська сільська рада

Голова сільської ради Комих О.Б.

10 000

 

0,67%

14.

Різниківськасільська рада

Голова сільської ради Гринько Т.О.

10 000

 

0,67%

15.

Симинівськасільська рада

Голова сільської радиГоловятинськаО.О.

10 000

 

0,67%

16.

Благодійна організація «Благодійний фонд «За рідне місто»

Голова правління фонду

Куценко С.В.

150 000

10%

 

РАЗОМ:

 

1 499 344

100%

 

КОНКУРСАНТ: Вовчанська міська рада

 

 

 

 

Підсумковий звіт

про результати реалізації мініпроєкту в рамках обласного конкурсу

мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

у 2019 році

 

 

Назва міні-проекту:

Працюємо разом заради кращого завтра (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»)

Конкурсант:

 

Вовчанська міська рада

Назва району/міста:

 

місто Вовчанськ

Орган місцевого самоврядування:

 

Вовчанська міська рада

 

Інформація про витрати в рамках мініпроєкту:

Витрати по міні-проекту

Заплановано

(згідно додатку 1 проєктної заявки)

Фактично

(касові видатки)

Різниця*

%

Загальна сума витрат, грн,

у тому числі:

1 499 344

1 499 344

-

100

-       кошти обласного бюджету

749 672

749 672

-

100

-       кошти районного бюджету

299 672

299 672

-

100

-       кошти міського бюджету

120 000

120 000

-

100

-       кошти конкурсанта

180 000

180 000

-

100

-       кошти підприємств-партнерів

150 000

150 000

-

100

-       додатково залучені кошти за рахунок міського бюджету

-

-

-

-

 

Повнота охоплення цільової групи в рамках мініпроєкту:

Назва цільової групи

Заплановані показники

(згідно п.п. 2.1 п.2 проєктної заявки)

Фактичні показники

мешканці міста

18 тис. чол.

18 тис. чол.

мешканці селищ та сіл Вовчанського району

27 тис. чол.

27 тис. чол.

мешканці селищ та сіл Великобурлуцького району

біля 150 чол. на рік

біля 150 чол. на рік

 

Досягнення в результаті впровадження мініпроєкту:

Завдання:

Заплановано

(згідно п.п. 2.3 п. 2 проєктної заявки)

Фактично виконано

Завдання 1

Проведення земляних робіт (вирівнювання місцевості технічними засобами, завезення піску, гравію, а також землі під облаштування клумб)

 

Проведення земляних робіт (вирівнювання місцевості технічними засобами, завезення піску, гравію, а також землі під облаштування клумб)

 

Проведені земляні роботи (вирівнювання місцевості технічними засобами, завезення піску, гравію, а також землі під облаштування газону)

Завдання 2

проведення трасування автостоянки, пішохідних доріжок, клумб

 

проведення трасування автостоянки, пішохідних доріжок, клумб

 

проведено трасування автостоянки, пішохідних доріжок, майданчику, газону.

Завдання 3

придбання малих архітектурних форм та їх доставка

 

Придбання 8 паркових лав, 9 урн для сміття, 6 шт. бетонних півсфер, 2 шт. з/б кільца, 1шт. з/б кришка, 1 шт. люк полімерний.

 

Придбано та встановлено 8 паркових лав, 9 урн для сміття, 6 шт. бетонних півсфер, 2 шт. з/б кільца, 1шт. з/б кришка, 2 шт. люків полімерних.

Завдання 4

Придбання будівельних матеріалів

 

905 м2 тротуарної плитки, 336 шт. поребрику, 543 шт. бордюрного каменю

 

Придбані 677,5 м2 тротуарної плитки, 538 шт. поребрику, 311  шт. бордюрного каменю

Завдання 5

Придбання та встановлення євро паркана, огорожі витої зі стовпами

 

28 п.м європаркану, 32 п.м огорожі витої

 

Придбані та встановлені 58 п.м європаркану, 34 п.м огорожі витої

Завдання 6

укладка тротуарної плитки та поребрика на пішохідних доріжках

 

905 м2 тротуарної плитки та 168 п.м поребрику

 

Укладено 675 м2 тротуарної плитки та 269 п.м поребрику

Завдання 7

Придбання та укладка асфальтобетону на автостоянці, частково на дорозі і установка бордюрного каменю навколо автостоянки та дороги

 

623 м2 асфальтобетону, бордюрного каменю 407 п.м

 

Укладено 623 м2 асфальтобетону, встановлено 233 п.м бордюрного каменю

Завдання 8

Завезення гранвідсіву на дорогу, його вирівнювання та ущільнення

 

75 м3 гранвідсіву

 

Влаштований вирівнюючий шар з шлаку 14,7 м3

Завдання 9

Облаштування велопарковки

 

4 секції

 

Облаштована велопарковка (4 секції)

Завдання 10

Влаштування освітлення (вздовж тротуарних доріжок)

 

10 паркових ліхтарів

 

Встановлені та підключені 5 світильників на опорах та 5 паркових світильників

Завдання 11

Встановлення паркових лав та урн для сміття

 

8 паркових лав,

9 урн для сміття

 

Встановлені 8 паркових лав, 9 урн для сміття

Завдання 12

Встановлення шлагбауму

 

1 комплект

 

Встановлений 1 комплект шлагбауму

Завдання 13

Установка дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки на авто- і велопарковках

 

7 дорожніх знаків, 3 кг краски

 

Навесні будуть встановлені знаки і нанесена розмітка за рахунок коштів міського бюджету

Завдання 14

Придбання матеріалу для озеленення

 

7 хвойних дерев, 11 дерев листяних порід, 61 хвойних кущів, 2 листяних кущів та 30 коренів багаторічних квітів

 

7 хвойних дерев, 4 дерев листяних порід, 17 хвойних кущів, 154 листяних кущів та 30 коренів багаторічних квітів, 655,4 кв.м газону

Завдання 15

Озеленення території (висадка багаторічних дерев, кущів та квітів) шляхом проведення суботників

 

Проведення суботнику

 

Проведений суботник з озеленення території, висадженні саджанці дерев, кущів та квітів

Завдання 16

Урочисте відкриття паркового комплексу

 

Урочисте відкриття паркового комплексу

 

31 жовтня 2019 року проведено урочисте відкриття паркового комплексу

 

Назва об’єкту, на якому впроваджувався мініпроєкт:

Прилегла територія КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»

 

Зазначити, що конкретно зроблено, в якій кількості та обсягах (шт, од., м2):

Встановлені 5 світильників на опорах та 5 паркових світильників, 8 паркових лав, 9 урн для сміття.

Виконані роботи з устрою дренажного колодязю, з укладання асфальтобетону – 623 кв.м. (влаштована стоянка для автомобілів та відремонтований в'їзд на територію КНП), з укладання тротуарної плитки – 675 кв.м, бордюрного каменю – 233 п.м і поребрику – 269 п.м.

Встановлені огорожа вита – 34 п.м, європаркан – 58 п.м, бетонні полусфери – 6 шт., велопарковка, комплект шлагбауму.

Виконано озеленення території: висаджено 7 хвойних дерев, 4 дерев листяних порід, 17 хвойних кущів, 154 листяних кущів та 30 коренів багаторічних квітів, влаштовано 655,4 кв.м газону.

 

Відповідність досягнутих результатів від впровадження
міні-проекту очікуваним:

Перелік очікуваних результатів:

Заплановані досягнення

(згідно пункту 2.6 проєктної заявки)

Фактичні досягнення

суттєво покращяться умови доступу до медичних послуг всіх верств населення району

покращити умови доступу до медичних послуг всіх верств населення району

суттєво покращилися умови доступу до медичних послуг всіх верств населення району

прилегла територія поліклініки буде приведена в належний санітарний стан

привести прилеглу територію поліклініки в належний санітарний стан

прилегла територія поліклініки приведена в належний санітарний стан

підвищиться естетична цінність території, що забезпечить оптимальні умови для соціальних функцій

підвищити естетичну цінність території, що забезпечить оптимальні умови для соціальних функцій

підвищена естетична цінність території, що забезпечує оптимальні умови для соціальних функцій

покращиться екологічна ситуація в місті шляхом реконструкції зелених територій, що збільшить територію зелених насаджень та позитивно впливатиме на здоров’я людей

покращити екологічну ситуацію в місті шляхом реконструкції зелених територій, що збільшить територію зелених насаджень та позитивно впливатиме на здоров’я людей

Покращується екологічна ситуація в місті шляхом реконструкції зелених територій: збільшена територія зелених насаджень, що позитивно впливає на здоров’я людей

 

Вказати, які найбільш істотні економічні та соціальні чинники досягнуто у рамках мініпроєкту:

Створені найбільш сприятливі умови для отримання медичних послуг населенням району, внутрішнього психологічного комфорту громадян, гармонії стану людини і навколишнього середовища та відпочинку широких верств населення.

Реалізація мініпроєкту «Працюємо разом заради кращого завтра» (перший досвід співробітництва громад) має суттєвий вплив на формування нових суспільних відносин у межах територіальних громад району.

 

Вказати, які проблеми виникали у ході реалізації мініпроєкту:

З моменту подачі проєктної заявки на конкурс до реалізації мініпроєкту зросли ціни по декількох статтях кошторису.

 

Пропозиції щодо покращення реалізації мініпроєктів: Пропозицій немає.