Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини на 26.04.2019 року

 

НОВИНИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО

 

Начальник Салтівського управління ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що 19 квітня 2019 року вступив в дію наказ Мінфіну від 13 лютого 2019 р. № 64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій» 

Зокрема передбачається спрощена процедура реєстрації РРО за однією заявою, яка буде також мати спрощену форму – подаватись без додатків в електронній формі.

Під час реєстрації РРО, їх виробник вноситиме дані щодо:

екземпляра реєстратора, який поставляється для введення в обіг – до реєстру екземплярів РРО;

ЦСО, якому надається право здійснювати технічне обслуговування та ремонт РРО – до реєстру ЦСО.

При цьому центр обслуговування повинен буде подавати до фіскальної служби електронне повідомлення про укладення із власником РРО договору про технічне обслуговування РРО

Також власник РРО до початку його реєстрації має подати контролюючому органу повідомлення про об’єкти оподаткування, об’єкти, що пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться господарська діяльність. У повідомленні має зазначатися інформація про господарську одиницю, де буде застосовуватися РРО.

Порядок та строки подання повідомлення визначені наказом Мінфіну від 9 грудня 2011 р. № 1588.

Окрім того, ДФС розроблено нові форми е-документів та створено нові сервіси в Електронному кабінеті.

РРО, поставка яких здійснилась до набрання чинності наказу № 64, включатимуться до реєстру всіх екземплярів РРО протягом 3 місяців за заявами їх виробників/постачальників.

Для первинної реєстрації РРО власники реєстраторів повинні будуть додавати до заяви паспорти (формуляри) таких РРО та паспорти модема (у разі застосування зовнішнього модема), а також копії документів, які підтверджують факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність.

Салтівське управління ГУ ДФС у Харківській області рекомендує:

- укласти Договір про визнання електронних документів між суб’єктом господарювання (юридичною особою або фізичною особою) та органом ДФС;

- провести необхідні підготовчі процедури, наприклад – оформлення тестових заяв, повідомлень, інвентаризацію договорів, укладених між виробниками та ЦСО та між ЦСО та суб’єктами господарювання – власниками РРО, тощо;

- виробникам РРО провести інвентаризацію екземплярів РРО, відомості щодо яких необхідно внести до реєстру екземплярів РРО згідно з порядком, визначеним наказом № 64; тощо.