Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ЩОДО ВАКАНТНИХ ПОСАД МОЛОДШОГО СКЛАДУ ПОЛІЦІЇ

 

На виконання вимог статей 51-55 Закону України «Про національну поліцію», наказу МВС України від 25.12.2015 № 1631 «Про організацію добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських», з метою організації добору осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції обов’язки за відповідно вакантною посадою, та укомплектування підрозділів ГУНП в Харківській області з 22.04.2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад молодшого складу поліції.

 На теперішній час у Вовчанському ВП ГУНП в Харківській області залишаються вакантні посади поліцейського сектору реагування патрульної поліції (м. Вовчанськ), поліцейських відділення конвойної служби ізолятору тимчасового тримання № 3 м. Вовчанськ та поліцейського батальйону конвойної служби.

 Для отримання інформації щодо добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських в системі МВС України та оформлення відповідних документів Вам необхідно звернутися до сектору кадрового забезпечення Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області. За додатковою інформацією телефонуйте (05741) 4-30-72, 0971127776, або звертайтесь за адресою:

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова – 6.

 

 

Начальник СКЗ
 майор поліції
    Є.В. Єна
 24.04.2019 р.