Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Робота в Старосалівській ОТГ

14 серпня 2019 року профконсультант Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Блекот А.М. провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, учасниками якого стали 12 осіб, які звернулися до Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ.

Спеціаліст ознайомила учасників із станом ринку праці, послугами, які надаються службою зайнятості, розповіла про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості. Зокрема, акцентувалася увага на тому, що статус безробітного надається особам у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у службі зайнятості, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Розглянуто питання щодо державних гарантій окремим громадянам, можливості проходження громадських робіт та професійного навчання в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, надано консультації щодо роботи електронних кабінетів служби зайнятості.

Профдіагностичне тестування молоді

Функція профорієнтації – це, перш за все, виявлення і формування інтересів, нахилів, здібностей особи, визначення шляхів і умов ефективного управління її професійним самовизначенням, формування професійних намірів у відповідності з інтересами і потребами конкретного регіону у кадрах, допомога молодій людині у свідомому визначенні свого місця в професійній структурі суспільства.

Навіть у період літніх канікул випускники шкіл приймають участь у профорієнтаційних послугах, що надають фахівці профорієнтаційного напрямку Вовчанської районної філії ХОЦЗ. Адже вибір майбутньої професії – дуже відповідальний крок у дорослому житті. Блекот Алла та Федоркова Світлана із задоволенням працюють з молоддю, бо мають професійний досвід та велику кількість позитивних результатів у своїй практичній діяльності. 

Сьогодні молода особа має можливість отримати кваліфіковану допомогу при виборі майбутньої професії, пройти профдіагностичне тестування, скористатись сервісом з онлайн-тестування, ознайомитись з потребами ринку праці Харківського регіону, набути безкоштовно робітничої професії на базі Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості тощо. 

Памятайте, що не існують непрестижні, непопулярні чи неінтелігентні професії. Адже коли людина займається улюбленою справою, вона завжди досягає успіху!

 

Ярмарок вакасій в режимі онлайн – Тролейбусне депо № 2

8 липня 2019 року в режимі онлайн проведено Ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. Роботодавцем виступило КП “ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 2” (м.Харків). Підприємство запрошує на роботу за наступними вакансіями: кондуктор громадського транспорту, водій тролейбуса I,II,III класів, водій трамвая, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування IV,V,VI розрядів, слюсар з ремонту рухомого складу III,IV,V,VI розрядів. Під час заходу розглядалися умови соціального та матеріального забезпечення, сприяння придбанню за пільгою путівок санаторно-курортного лікування, можливості працевлаштування за умови попереднього проходження професійного навчання безпосередньо на даному підприємстві, організація культурно-масових заходів та ін. На базі підприємства є навчально-курсовий комбінат з підготовки та підвищення кваліфікації водіїв тролейбуса та трамвая. Безробітних зацікавила пропозиція одночасного навчання в навчально-курсовому комбінаті і роботи, завдяки гнучкому графіку навчання в групі та позмінному гнучкому графіку роботи. Всім працівникам підприємства надається безкоштовний проїзд у наземному електротранспорті (тролейбус, трамвай). У заході взяли участь 22 безробітних, зареєстрованих у ВовчанськійРФ Харківського обласного центру зайнятості. 

 

Ярмарок вакансій

14.08.2019 року у Вовчанській районній філії ХОЦЗ відбувся ярмарок вакансій за участю представників роботодавця АТ "Новий стиль".

Під час заходу присутні були поінформовані про перелік актуальних вакансій на підприємстві, умови праці, систему доплат за харчування та умови проживання в хостелі підприємства. Безробітні особи мали змогу задати питання представникам працедавця, та отримати на них ґрунтовні відповіді.

Робота в Старосалтівській ОТГ продовжується

 

 У середу, 7 серпня, відбулася чергова зустріч спеціаліста Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з мешканцями Старосалтівської об’єднаної територіальної громади з метою популяризації послуг служби зайнятості. Фахівцем був проведений профінформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО» у якому взяли участь 15 осіб громади. 

Детальніше...