Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Професійний план, або як скласти план успішної кар’єри?

 

«Найкращий спосіб передбачити своє майбутнє – це створити його» (Стівен Кові).

Професійний план — це складова частина життєвого плану - уявлення людини про бажану професійну діяльність протягом життя, шляхи та способи його досягнення. Відсутність або невизначеність такого плану робить нас приреченим на «сліпе плавання». Насправді все дуже просто. Спробуйте уявити свою професійну діяльність в найближчі декілька років та у віддаленому майбутньому. Ви повинні для себе чітко відповісти на такі питання: «Чим займатися? Ким бути? На кого рівнятися? Який внесок зробити в розвиток суспільства?»

Декілька практичних порад:

Особистий професійний план повинен мати:

- професійну мету (що і де будете робити, чого досягнете, життєвий ідеал);

- близькі професійні цілі, як шляхи досягнення віддаленої мети (чому і де навчатись, куди і ким піти працювати);

- запасні варіанти досягнення мети на випадок виникнення нездоланних труднощів у реалізації основних варіантів (не пройду за конкурсом тощо);

- повинен бути добре й усебічно продуманий;

- до складеного професійного плану потрібно періодично звертатися;

- не бійтесь допуститись помилок, вдосконалюйте свій професійний план за необхідністю, адаптуйте, змінюйте, робіть його більш реальними.

Успішно складений професійний план- це фундамент успішної професійної діяльності людини, її кар’єри.

Важлива інформація: для правильного вибору майбутньої професії фахівці Вовчанської районної філії ХОЦЗ радять скористатись Онлайн-платформою профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» за посиланням: (https://profi.dcz.gov.ua),

Телефони для довідок:  068-196-45-15, (05741) 4-49-96, Вовчанська районна філія ХОЦЗ. Наша електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги роботодавців!

 

03.12.2020 року о 8 - 30 в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості буде проводитись семінар для роботодавців на тему: "Організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави".

Запрошуємо роботодавців району взяти участь в даному заході.

 

Сучасні назви Soft і Hard skills – що це?

 Якщо говорити про навички, які потрібні для успішного працевлаштування, то варто розібратися в поняттях Soft і Hard skills, що дослівно перекладається з англійської як «м’які» та «тверді» навички. Це сучасні поняття, що розділяють конкретні професійні і соціально-комунікативні навички.

Що таке Soft skills?

Детальніше...

Навички, які допоможуть влаштуватись на роботу без досвіду

Які навички потрібно розвинути, щоб влаштуватися на роботу без відповідного досвіду? Що робити молодому фахівцеві?

Молоді кандидати і кандидати, які змінюють сферу діяльності, намагаються знайти роботу своєї мрії, але у них часто немає для цього потрібних компетенцій. Вони потрапляють в замкнуте коло: немає роботи - немає навичок, немає навичок - немає роботи.

Які обов'язкові навички потрібні молодому фахівцеві (причому молодість в даному випадку - не тільки вікова, а й професійна)? Важливо наявність трьох чинників:

  • Мотивація.
  • Відповідальність.
  • Комунікації.

Ці три важливі складові дадуть вам можливість не тільки гідно пройти співбесіду в компанії вашої мрії, але і впоратися надалі з завданнями, які поставить новий роботодавець.

МОТИВАЦІЯ

Багато людей вважають, що краща робота та, яка добре оплачувана. Але саме головне людина має знати, навіщо потрібна ця робота, окрім отримання заробітку.

Щоб мотивація була усвідомленою, потрібно поставити собі одне важливе питання: «Що для мене важливо в роботі в принципі?» Як тільки ви зрозумієте, навіщо конкретно вам потрібна ця робота, ви наповнитися енергією. І її вистачить не тільки для успішного проходження співбесіди, а й на випробувальний термін і подальшу плідну роботу.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Відповідальність - це готовність визнати власні дефіцитні області і прагнення скоригувати їх за свій рахунок.

Порівняйте висловлювання двох умовних кандидатів: «Дійсно я не маю необхідних навичок, але я готовий працювати більше, щоб їх отримати» і «Я не маю потрібного досвіду і можу його здобути лише тоді, коли ви мене навчите».

На вашу думку, яке висловлювання є виграшним для роботодавця?

У першому випадку роботодавець впевнений, що кандидат буде розвиватися самостійно і докладе до цього всіх зусиль. У другому - кандидат буде чекати потрібних дій від самого роботодавця , але не факт, що скористається наданими можливостями.

Роботодавець часто готовий сам вчити нових співробітників, які хочуть розвиватися. Досить просто хотіти. Тому не варто чекати, необхідно взяти на себе відповідальність.

КОМУНІКАЦІЇ

Головне - вміти справити хороше враження на співбесіді. Посмішка, позитивні висловлювання на адресу роботодавця, вміння слухати і щиро відповідати на питання, впевнену поведінку, здатність заручитися підтримкою співрозмовника - ці якості в подальшому стануть у пригоді в спілкуванні з керівником, колегами, клієнтами.

У комунікабельних співробітників більше шансів досягти великих висот у професії, ніж у похмурих і неприємних в спілкуванні.

Ви ще вагаєтесь, чи потрапили в замкнуте коло? За професійною підтримкою звертайтесь до фахівців Вовчанської районної філії ХОЦЗ

Телефон для довідок 068-196-45-15, (05741) 4-49-96

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.