Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)

 

На допомогу шукачам роботи у правильному виборі або зміні професії, 17 жовтня 2019 року у Вовчанській РФ Харківського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)». До заходу було залучено 15 безробітних громадян.

Від провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алли Блекот учасники семінару отримали інформацію про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. В ході семінару особливу увагу було звернено на проходження навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації у Хаківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця. Учасників ознайомили з графіками посадки груп на жовтень-листопад 2019 року.

Зацікавленість безробітних викликала інформація про індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Присутнім було запропоновано пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної роботи (професії).

У підсумку фахівець служби зайнятості наголосила, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання та стимул до праці, не залишиться на довгий час без роботи та гідної заробітної плати.

Суб’єкту господарювання компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, безробітному – робоче місце та стабільний заробіток

Фахівці Вовчанської районної філії Харківського ОЦЗ під час проведення семінарів та особистих зустрічей з роботодавцями району проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо умов Порядку компенсації роботодавцю виплат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 №347 (із змінами). Відповідно до Порядку, роботодавцю центром зайнятості компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску (22%) за працевлаштованих безробітних осіб на нові робочі місця за місяць, за який він сплачений.

Протягом січня - вересня 2019 року 11-ть роботодавців Вовчанського району скористались можливістю отримати компенсацію після працевлаштування на нові робочі місця 17-ти безробітних осіб.

Компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не тільки розширює можливості суб’єкта господарювання в частині реалізації нових ідей, дає можливість зекономити власні кошти, а ще й гарантує безробітним отримати постійну роботу та стабільний заробіток.

 

ДЕНЬ КАР’ЄРИ

Момент вибору професії – чи не найважливіший у житті кожної людини. Так, цей вибір зворотній та не остаточний, рішення можна змінювати багато разів протягом життя, але ж хочеться не помилитися з самого початку. Бо ж з моменту обрання бажаної спеціальності починається шлях освоєння професії, отримання тих цінних знань і навичок, що з роками допоможуть стати кращим у своїй справі, зробити кар’єру, здобути визнання.

Детальніше...

Гендерний тиждень

Для реалізації державної політики щодо рівних конституційних прав, подолання ґендерних проблем у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості з 21 жовтня по 25 жовтня 2019 року заплановано проведення гендерного тижня. Запрошуємо до участі у заходах!

 

Ефективне резюме

 16 жовтня 2019 року, в приміщенні Вовчанської районної філії ХОЦЗ проведено семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Ми не просто працювали над створенням ефективного резюме, але й дізнавалися про особисті якості та внутрішній стан кожного з клієнтів для розуміння стадії готовності до подальшого працевлаштування. А для того, щоб бути успішно працевлаштованим, необхідно не тільки: опрацювати підходящу вакансію, успішно виповнити резюме, підготуватись до співбесіди, але й мати позитивне налаштування на результат, тому профконсультант Блекот Алла розповіла безробітним, наскільки важливим є позитивне налаштування, віра в свої сили та цінування кожного моменту. Адже віра в успішне працевлаштування - це перший крок до досягнення поставленої мети! Під час заходу відпрацьовувалися практичні навички складання відео резюме.