Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Профорієнтаційна робота з молоддю

 Одним з пріоритетних завдань служби зайнятості є профорієнтаційна робота з молоддю. Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в нових умовах ринкових відносин, виявляти високопрофесійні якості, обізнаність, гнучкість до технологічних змін, бути високорозвиненою та соціально адаптованою людиною. Спеціалістом Вовчанської районної філії ХОЦЗ Світланою Федорковою 10 грудня 2019 року був проведений захід «Молодь на ринку праці» для студентів Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П.Василенка, оскільки після закінчення навчального закладу частина випускників опиняється перед вибором: де саме і як шукати роботу?

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права

У Вовчанському коледжі ХНТУСГ ім. П. Василенка 10 грудня 2019 року відбувся захід, приурочений до Всеукраїнського тижня права. Для формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо їх прав та свобод фахівці Вовчанської районної філії провели інформаційно - роз'яснювальну роботу серед студентської молоді щодо питань реалізації та захисту прав людини.

 

Вибір професії - крок до самостійного життя

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому постійна, цілеспрямована допомога в формуванні інтересу і любові до певного виду професійної діяльності – одне із головних завдань державної служби зайнятості в профілактиці молодіжного безробіття.

Детальніше...

Проведення роботи, яка спрямована на пом’якшення процесу вивільнення працівників у зв’язку із змінами у структурі райдержадміністрацій

Реалізація державної програми у сфері місцевого самоврядування передбачає зміни у структурі райдержадміністрацій. З метою зведення до мінімуму ризиків вивільнення працівників Вовчанської РДА, директором Вовчанської районної філії ХОЦЗ Оленою Бондаренко спільно з керівництвом Вовчанської РДА було прийнято рішення щодо проведення низки зустрічей з працівниками, які були попереджені про скорочення штатів.

Детальніше...

У В А Г А !

Триває відбір претендентів на посаду оператора «Урядової гарячої лінії» надомних працівників в режимі «чат-онлайн» до Державної установи «Урядовий контактний центр».

Детальніше...