Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Робота в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді.

 Українці розуміють, що сьогодення – час бурхливих змін, тому зараз необхідно швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці, здобувати нові знання, розвиватися, не зупинятися на досягнутому і невтомно рухатися вперед.

Спільними зусиллями досягти своєї мети можна набагато швидше, бо тісна співпраця служби зайнятості з соціальними партнерами та роботодавцями сприяє швидкому працевлаштуванню безробітних. 
 З цього приводу 19 червня 2019 року спеціалістом Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості була проведена зустріч з мешканцями Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Під час заходу громадяни мали змогу безпосередньо поспілкуватися з фахівцем про послуги служби зайнятості, дізнатись про актуальні вакансії на ринку праці, отримати інформацію щодо умов та порядку реєстрації в центрі зайнятості, можливої участі у тимчасових роботах, проходження професійного навчання та інші сучасні сервіси служби зайнятості, які сприятимуть швидкому працевлаштуванню. 

Директор та спеціалісти Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, щиро вдячні за плідну співпрацю та досягнуті результати працівникам Старосалтвіської об’єднаної територіальної громади, сільським головам, а також роботодавцям і соціальним партнерам громади, які співпрацюють зі службою і не стоять осторонь проблем неконкурентоспроможних на ринку праці людей.

 

Увага роботодавці!

З метою покращення обслуговування населення Державна служба зайнятості (Центральний апарат) запроваджує опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг службою зайнятості.

Заповнити анкету можна на головній сторінці вебсайту державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/ під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям» або на регіональній сторінці https://kha.dcz.gov.ua/ Опитування проводитиметься протягом двох місяців, до 19 серпня 2019 року.

До уваги населення!

 

21 червня 2019 року о 13-00 год. в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості буде проведено засідання Клубу "Побудуй свою кар’єру" для жінок, які мають дітей до 6 років. Планується семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Запрошуємо до участі!

До уваги ветеранів АТО

 Шановні ветерани АТО! Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».
 Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

Проект надасть Вам можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку, такими як: ПриватБанк, Ощадбанк, Укрзалізниця та інші та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

Перший семінар в рамках всеукраїнського проекту відбудеться в Харкові 02-04 липня 2019 р. Запрошуються демобілізовані бійці АТО Харківської та Сумської областей.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/…/1N48tVMeTl91a2zGsPceBU_SHeYb…/edit.

З кожним ветераном, який виявить бажання взяти участь у тренінгах зв’яжеться представник Проекту та повідомить час та місце проведення навчання у м. Харкові. 

Якщо виникнуть проблеми із заповненням форми, можна дзвонити організаторам Проекту по телефону (095) 540-99-42.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь за тел. (05741) 4-4996 Жанна Анатоліївна або відвідайте Вовчанську районну філію Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Вовчанськ вул. 1 Травня,15.

 

Інтелектуально-ігровий захід

 25 червня 2019 року планується проведення інтерактивного заходу «Велика перерва» для неповнолітньої молоді Вовчанського району, яка перебуває в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Барвінок». Метою заходу є ознайомлення школярів зі світом професій, формування готовності до усвідомленого професійного вибору, відновлення престижу робітничих професій та можливістю навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.