Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

«Освіта — це те, що більшість отримує, багато хто передає та лише деякі мають» (Карл Краус)

 

12.02.2020 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старосалтівської ОТГ відбувся інформаційний семінар "Презентація послуг з професійного навчання, у т.ч. презентація центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», ХЦПТО ДСЗ.

До участі були запрошені безробітні особи, зареєстровані у Вовчанській РФ Харківського обласного центру зайнятості і жителі Старосалтівської громади. Фахівець філії ознайомив присутніх з графіками посадки навчальних груп у березні 2020 року, продемонстрував відеоролики з описами професій, за якими можливе проходження у Харківському центрі професійно-технічної освіти.

 

                                                                      

Презентація роботодавця – Національна поліція України

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця.

Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

Детальніше...

До уваги жителів м.Вовчанськ та Вовчанського району!

12 лютого 2020 року о 10-00 год. відбудеться інформаційний семінар «Презентація роботодавця» для шукачів роботи під потребу Головного управління національної поліції в Харківській області.

За додатковою інформацією звертатись до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 , каб. 4, ☎ (05741) 4-23-80).

П’ять фраз, які можуть зруйнувати вашу кар’єру

Ви закохали у себе роботодавця на співбесіді та з гордо піднятою головою увірвалися в робочі будні, але в один момент розумієте, що ставлення всіх навколо до вас змінюється, і ніяк не можете зрозуміти причину. Можливо, вся річ у тому, що ви говорите.

Існують безневинні фрази, які краще не вимовляти на роботі, щоб не поставити хрест на своєму кар’єрному шляху. Про деякі речі в професійному житті взагалі потрібно мовчати, навіть якщо це правда. Наведемо найпоширеніші фрази, на які краще накласти табу. Адже слово не горобець, тому у вас не вийде відмотати час назад і виправити ситуацію, набагато краще її попередити.

«Я не я, і хата не моя». Уникнення відповідальності шляхом перекладання її на інші плечі ще нікого не підняло в очах іншої людини, особливо керівника. Працівники часто використовують фразу «Це не я», коли намагаються виправдатися за власні промахи або навіть за чужі. Подібні вислови створять про вас враження непослідовного та мстивого співробітника, який до того всього не вміє сприймати критику. Як правильно? Вислухайте свого керівника чи колегу та скажіть, наприклад: «Так, обіцяю надалі краще контролювати робочі процеси, щоб не допустити подібних помилок». Навіть якщо промах був не ваш, а колеги, краще перечекати гнів начальника, а потім, за потреби, все йому пояснити.

«Я не знаю». Людина не може все знати, але коли вас запитують про те, що входить у ваші посадові обов’язки, а ви раз за разом відповідаєте: «Я не знаю», виникають питання. Роботодавець може вирішити, що ви некомпетентний працівник і з вами необхідно прощатися. Як правильно? Якщо ви справді чогось не знаєте, то краще сказати: «З того, що я знаю, то….» і доповнити вже відомими вам аспектами. Або ви можете взяти паузу і пообіцяти дати відповідь трохи згодом: «Мені необхідно уточнити деякі моменти і я буду готовий відповісти вам за 10 хвилин/півгодини/тощо».

«Це не входить у мої обов’язки». Якщо ви занадто часто вживаєте цю фразу і не бажаєте брати додаткову роботу, керівництво може вирішити, що ви дуже пасивні та не хочете розвиватися. Звичайно, звалювати на себе купу додаткової роботи і ледь не ночувати в офісі також неправильно. Тому краще знайти золоту середину. Як правильно? Коли бос зрідка просить вас виконати щось, що не входить у ваші обов’язки, то найкращим рішенням буде погодитися. Якщо таких прохань занадто багато, то обговоріть з керівником додаткову винагороду за виконання додаткових завдань або зміну вашої посади.

«Я думаю…»/«Можливо, зараз я скажу дурницю…». Всі ці фрази показують вашу невпевненість і руйнують ваш авторитет. Навіть, якщо за ними стоять геніальні ідеї, вони втратять свою значущість. Ваші співрозмовники вирішать, що ви мало що тямите у тому, що говорите і втратять впевненість у вас. Те ж саме стосується фрази «Я спробую». Співрозмовник вирішить, що ви не впевнені у власних силах, і не захоче вам доручати нічого важливого. Як правильно? Не будьте таким суворим критиком самого себе. Якщо у вас є ідея, то тільки ваша власна впевненість надасть їй ще більше геніальності. Тільки коли ви повірите у власні сили, в них повірять всі інші.

«Я ненавиджу свою роботу». Останнє, що хочуть чути ваші колеги, а особливо ваш керівник – це те, як ви не любите свою роботу, як вона вас дістала і що всі навколо – повні дурні. Такі слова характеризують вас лише з негативного боку та знищують командний дух колективу. Тому їх краще не говорити, аби вас не замінили кимось більш оптимістично налаштованим. Як правильно? Якщо ви і справді ненавидите свою роботу, то краще, що ви можете зробити – це звільнитися та найти справу, яка вам буде до душі.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15 , ☎ (05741) 4-49-96; ☎ (05741) 4-23-80).

Ніколи не пізно: фактори, які можуть вплинути на ваше майбутнє

 

 «Світ, у якому ми живемо, настільки гнучкий та плинний, що здатність у будь-якому віці навчитися чомусь з нуля – запорука виживання».
 «Матеріальні блага – це не погано, вони потрібні, але це не ціль. Головне мірило – любов, внутрішня свобода та щастя». (Роман Блажан 40 років, продюсер та режисер, керівний партнер MinimalMovie.com)

Детальніше...