Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Пошук роботи за допомогою телефону

        Чи вмієте Ви телефонувати з приводу пошуку вакансій? Не секрет, що деякі з них ніколи не рекламуються. Тоді як нам відшукати ці вакансії? Один із варіантів – використати можливість телефонного спілкування. Такі розмови фахівці називають пробними. Припустимо, Ви десь почули, що на підприємстві можуть бути вакансії, і телефонуєте роботодавцю навмання. У такий спосіб пошукачі часто отримують запрошення на співбесіду. Щоправда, не кожен наважується на дзвінок, оскільки боїться почути негативну відповідь. Додаткове почуття тривоги з’являється у людини ще через те, що вона не може уявити собі, як виглядає її співрозмовник. Користуючись ось цими нескладними порадами, Ви зменшите страх спілкування і зробите перший крок у напрямку до бажаної посади.

Детальніше...

Міжнародна освітня платформа Courséra

    В період дії карантину багато видів діяльності, у т.ч. професійної, перейшли в онлайн. Більшість організацій використовують для роботи і навчання різноманітні освітні Інтернет-платформи. Одна із міжнародних платформ під назвою Courséra https://www.coursera.org/ відкрила для служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних (3800 онлайн-курсів за вибором)

Детальніше...

Презентація роботи служби зайнятості в кризових умовах

 

05.06.2020 у Вовчанській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботи служби зайнятості в кризових умовах.

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та директор Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Олена Бондаренко розповіли голові Вовчанської районної державної адміністрації Анатолію Косолапову, голові Вовчанської міської ради Володимир Шевченко, а також засобам масової інформації Вовчанського району основні питання роботи служби зайнятості – надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю. В ході зустрічі були обговорені стан роботи районної служби у цьому напрямку, основні проблеми, пов’язані з реалізацією цього проекту.

Детальніше...

Інформаційна зустріч з фізичними особами-підприємцями

07.06.2020 керівництвом Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості на території ринку м.Вовчанська була проведена інформаційна зустріч більш ніж з 90 фізичними особами-підприємцями, що ведуть свою діяльність без найму працівників, і , як наслідок, 65 підприємців 09.06.2020 звернулись до районної філії за більш поглибленим індивідуальним консультуванням щодо умов надання допомоги по частковому безробіттю, згідно Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 (в редакції постанови КМУ від 03.06.2020 № 453).

Детальніше...

Кейс «Професійна Орієнтація»

 

Для тих, хто:

  • не впевнений в тому, щовибравпотрібний напрямок в роботі або навчанні;
  • не знає, як вибратипрофесію;
  • думає про змінусферидіяльності і хоче зробити правильний вибір;
  • відчуваєнезадоволеністьтим, чим займається;
  • хочезрозумітисвої сильні сторони для подальшого розвитку кар'єри;
  • досягстелі на поточному місціроботи і хоче побачити можливі перспективи подальшого зростання;

Детальніше...