Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини центру зайнятості

Шановні шукачі роботи!

У зв’язку з введенням в Україні обмежувальних заходів через поширення коронавірусу COVID-19, Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запроваджує на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів.

Як тепер ми співпрацюємо?

Якщо Ви бажаєте скористатися послугами служби зайнятості та не є на сьогодні офіційним безробітним, зателефонуйте за номером диспетчера й дотримуйтесь її порад: 068-196-45-15

Якщо Ви перебуваєте на обліку у службі зайнятості і маєте намір з’явитися на плановий прийом (згідно талону) або позапланово, але є зареєстрованим безробітним, зателефонуйте Вашому кар’єрному раднику за його особистим мобільним телефоном, або за номером: 068-196-45-15

На всі Ваші питання ми також готові відповісти за телефонами:

4-22-36

4-49-96

4-20-35

Наша електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бережіть себе і своє здоров’я!

Двічі в одну річку: чи варто повертатися на попереднє місце роботи?

 Працівників, які мають звичку повертатися на попереднє місце роботи, називають «бумерангами». Раніше роботодавці ставилися до них негативно і не хотіли брати на роботу того, хто одного разу залишив їх компанію.

Детальніше...

Презентація провідних підприємств району

11.03.2020 у Центрі надання адміністративних послуг Старосалтівської селищної ради відбулась презентація провідних підприємств району, що мають поточну потребу у кадрах: ПрАТ "Вовчанський агрегатний завод", ДП ДГ "Гонтарівка", ТОВ ВП "Рікдом", Філія "Вовчанський райавтодор", ТОВ "Вовчанський КХП" тощо.

Детальніше...

Проведення семінарів за участю керуючого відділенням АТ «Ощадбанк»

11.03.2020 року в приміщенні Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: "Легалізація зайнятості – крок на зустріч Вашим працівникам (у тому числі інвалідам)", за участю роботодавців району та керуючого відділенням АТ «Ощадбанк» у місті Вовчанськ Яриша Олега Володимировича.

Детальніше...

Вовчанське бюро правової допомоги консультує

11 березня 2020 року в приміщенні Вовчанської РФ ХОЦЗ для безробітних осіб було проведено групову консультацію, у т.ч. із залученням соціальних партнерів за участю представника Вовчанського бюро правової допомоги. Основні питання зустрічі – гендерна рівність та права жінок, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. В ході обговорення учасникам було надано правові консультації.