Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На території Харківської області розпочався комплекс профілактичних заходів «Пішохід»

             З початку квітня у Вовчанському районі проводиться  профілактичний захід під умовною назвою “Пішохід”. Головна мета загальнодержавного заходу є попередження дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів та водіїв двоколісних транспортних засобів, зниження важкості їх наслідків, а також виявлення і документування фактів порушення Правил дорожнього руху вказаними категоріями учасників дорожнього руху.
              Упродовж періоду з 01 квітня по 30 червня працівники поліції будуть приділять більше уваги пішоходам-порушникам, зокрема тим, які перебувають у нетверезому стані, проводять документування порушень ними Правил дорожнього руху.
             З настанням весняно-літнього періоду на наших дорогах з’являється більше двоколісних транспортних засобів. За статистикою, у цей же час спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мопедів та скутерів. Окремі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, на жаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки - перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу, не пропускають пішоходів та ін.  Правоохоронці реєструють усі ці порушення у встановленому порядку, а до тих, хто їх допустив, застосовують відповідні заходи.
             Тож шановні громадяни! Вовчанський відділ поліції Головного управляння Національної поліції в Харківській області просить пішоходів, і водіїв мототранспорту усвідомлювали, що вони є учасниками дорожнього руху й мають як права, так і обов’язки. І лише неухильне виконання Правил дорожнього руху сприятиме підвищенню безпеки на автошляхах району.

 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції       А.М. Митнік

 

04.04.2019