Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На території Харківської області проводяться цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

  Метою протидії та запобіганню нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері з 16 березня по 31 травня 2019 року проводиться ряд профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Заступник начальника кримінальної поліції Вовчанського відділу поліції Головного управління в Харківській області підполковник Андрій Меренцов розповів, що основна мета операції - запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Профілактичні заходи є спільним з державними органами: з представниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби.

Варто зазначити, що така операція проводиться в Україні вже не вперше і з роками вона підтвердила свою ефективність. Так, 2018 року, правоохоронцям вдалося суттєво зменшити рівень нелегальної міграції в Україні шляхом викриття значної кількості іноземців, які перебувають на території України з порушенням законодавства, а також осіб, які організовують і сприяють їх незаконному переміщенню як територією України, так і через державний кордон України.

Шановні громадяни! Якщо хтось володіє інформацією про місцезнаходження та проживання осіб, які не мають відповідних документів, Вовчанський ВП просить Вас зателефонувати до чергової служби за «102», або (05741)4-26-66.

 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                 А.М. Митнік

26.03.2019