Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

На Харківщині триває профілактична операція «Розшук»

В ході проведення загальнодержавних заходів працівники Вовчанського відділу поліції встановили місцезнаходження двох чоловіків, які перебували у розшуку.

Заступник начальника сектору кримінальної поліції районного відділу поліції Андрій Меренцов зазначив, що дана операція проводиться з метою активізації розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування слідчого судді та суду, безвісти зниклих громадян.

Особлива увага направлена на розшукуваних осіб, які скоїли вбивства, тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілих, розбійні напади та грабежі.

Так, в ході проведення операції працівники Вовчанського відділу поліції затримали 27-річного жителя села Хотімля, який підозрюється у вчиненні правопорушення, передбаченого за ч. 4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) Кримінального кодексу України. З травня 2017 року чоловік переховувався в місті Харкові. Нині втікач знаходиться під вартою, триває слідство.

Працівники сектору кримінальної поліції затримали 35-річного місцевого мешканця, який скоїв злочин, передбачений ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України

Вовчанський відділ поліції продовжує оперативні заходи щодо розшуку осіб, які переховуються від суду та слідства.

Шановні громадяни, якщо ви володіє інформацією про місцезнаходження розшукуваних осіб, повідомте до поліції за телефоном «102» чи іншим зручним способом.

 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                 А.М. Митнік

12.03.2019