Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Зустріч голови з працівниками ПАТ «Вовчанський агрегатний завод»

 12 травня 2016 року відбулася зустріч міського голови з директором ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» Антоненком О.А. та працівниками заводу.

Керівництвом містоутворюючого підприємства була організована екскурсія по сучасним цехам, відвідування музею, також був оглянутий санітарно-профілактичний заклад на території заводу.

В ході особистої бесіди з Олександром Анатолійовичем та депутатами міської ради, які працюють на підприємстві, були обговорені важливі моменти щодо подальшого співробітництва ПАТ «ВАЗ» з міською радою для розвитку нашого міста.

У зустрічі, в ході якої були обговорені питання стосовно генерального плану міста, реалізації міні проектів «Разом в майбутнє», будівництва КНС на Пролетарському полі та Рубіжанському шосе, ремонту даху дитячого садка №7 тощо, прийняли участь біля 200 працівників заводу.

За підсумками зустрічі, невирішені питання стосовно покращення умов благоустрою території міста Вовчанська були прийняті до відома, а їх виконання взяте під особистий контроль міського голови.

Покращення умов співробітництва керівництва Вовчанської територіальної громади з підприємствами, організаціями щодо розвитку та втілення новітніх ідей і технологій є пріоритетом у роботі міської ради.