Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№ 52 від 18 березня 2020 року

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

18 березня 2020 року                        Вовчанськ                                                  № 52

 

Про запровадження вимушених

протиепідемічних заходів на території

Вовчанської міської ради

 

 З метою попередження запобіганню занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом COVID-19 на території Вовчанської міської ради, відповідно статті 30 Закону України  «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», статей 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, протоколу засідання комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1.Директору КП «Вовчанськ»:

1.1. Забезпечити безперебійну роботу всіх виробничих та технологічних процесів – водопостачання, водовідведення, дотримання схеми санітарної очистки території.

1.2. Призначити відповідальних за забезпеченням роботи всіх виробничих та технологічних процесів на весь період дії протиепідемічних заходів.

1.3. Призупинити роботу фізкультурно-оздоровчого комплексу на період дії на весь період дії протиепідемічних заходів. У разі необхідності передбачити можливість перегляду орендної плати для фізичних осіб-підприємців.

1.4. З метою попередження заносу в колективи респіраторних вірусних інфекцій запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на респіраторні інфекції. При виявленні випадку захворювання спричинену коронавірусом COVID-19 повідомляти в КП «ЦПСМД Вовчанського району» за телефоном: 4-22-90, або на гарячу лінію РДА за телефоном: 4-26-10 та відправляти працівників додому на самоізоляцію.

1.5. Заборонити відрядження працівників до інших населених пунктів під час проведення протиепідемічних заходів

 

 

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

2.Начальнику Вовчанського відділу благоустрою міста Вовчанської міської ради:

2.1. Сприяти роботі в напрямку забезпечення проведення протиепідемічних заходів на території Вовчанської міської ради спільно з Вовчанським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Харківській області та Вовчанським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

2.2.Забезпечити розміщення пам’яток для захисту від короновірусної інфекції COVID-19 на агітаційних щитах міста.

2.3. Попередити власників закладів торгівлі, громадського харчування побутового обслуговування за виключенням аптек, заправних станцій, банківських установ, магазинів продовольчих та господарських товарів про необхідність призупинення діяльності в зв’язку з проведенням протиепідемічних заходів.

2.4. З метою попередження заносу в колективи респіраторних вірусних інфекцій запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на респіраторні інфекції. При виявленні випадку захворювання спричинену короновірусом COVID-19 повідомляти в КП «ЦПСМД Вовчанського району» за телефоном: 4-22-90, або на гарячу лінію РДА за телефоном: 4-26-10 та відправляти працівників додому на самоізоляцію.

2.5. Заборонити відрядження працівників до інших населених пунктів під час проведення протиепідемічних заходів

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

 

3.Завідувачам дошкільних навчальних закладів м.Вовчанська забезпечити дотримання протиепідемічних та дезінфекційних заходів у приміщеннях та на території ДНЗ. Вжити заходів щодо недопущення сторонніх осіб на територію ДНЗ.

3.1. З метою попередження заносу в колективи респіраторних вірусних інфекцій запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на респіраторні інфекції. При виявленні випадку захворювання спричинену короновірусом COVID-19 повідомляти в КП «ЦПСМД Вовчанського району» за телефоном: 4-22-90, або на гарячу лінію РДА за телефоном: 4-26-10 та відправляти працівників додому на самоізоляцію.

3.2. Заборонити відрядження працівників до інших населених пунктів під час проведення протиепідемічних заходів

 

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

 

4.Начальнику відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради, на підставі отриманої інформації підготувати пропозиції про внесення змін до рішень сесії міської ради з питань щодо виділення бюджетних коштів на  проведення протиепідемічних заходів.

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

 

5.Секретарю міської ради, у разі необхідності, підготувати позачергову сесію міської ради для прийняття рішень пов’язаних з проведенням протиепідемічних заходів.

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

  

  1. Керуючій справами (секретарю) виконкому:

6.1. Провести санітарно-освітню роботу по попередженню інфікування на респіраторні інфекції в тому числі обумовлені коронавірусом COVID-19 на робочих місцях з використанням наглядних матеріалів.

6.2. Довести до  працівників міської ради інформацію про запровадження вимушених протиепідемічних заходів в адміністративних будівлях міської  ради та особисту відповідальність за їх дотриманням.

6.3. Тимчасово призупинити особистий прийом громадян керівництвом міської ради під час проведення протиепідемічних заходів.

6.4. Максимально перевести здійснювальну персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.   

6.5. З метою попередження заносу в колективи респіраторних вірусних інфекцій запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на респіраторні інфекції. При виявленні випадку захворювання спричинену короновірусом COVID-19 повідомляти в КП «ЦПСМД Вовчанського району» за телефоном: 4-22-90, або на гарячу лінію РДА за телефоном: 4-26-10 та відправляти працівників додому на самоізоляцію.

6.6. Заборонити відрядження працівників міської ради до інших населених пунктів під час проведення протиепідемічних заходів

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

 

7.Заступнику міського голови направити листа ТОВ «АВТО-ОВІ» з пропозицією щодо припинення руху міських кільцевих маршрутів під час протиепідемічних заходів. У разі недотримання рекомендацій міської ради, для виконання рішення засідання тимчасової протиепідемічної комісії, обмежити по кількості пасажирів у салоні (для маршрутних автобусів, маршрутних таксі - до 10 осіб, великих автобусів - до 20 осіб у салоні) за дотриманням протиепідемічних заходів на транспорті.

Термін: з 18 березня 2020 до

нормалізації епідемічної ситуації

8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Анастасію ФЕДУТЕНКО.

 

Міський голова                                                    Володимир ШЕВЧЕНКО