Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Стартувала Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій. Тож проведення у березні-травні щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища,  адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення міста до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають. Таким чином, упродовж березня – травня відбудеться ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення міста..

ТОВ «Слобожанський рітейл» - ковбасна хата( керівник Мандрик Л.)та ФОП «Билков» (керівник Билков Р.) вже  успішно долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та привели в належний  санітарний стан закріплену за ними  територію.

Закликаємо всіх прийняти участь у щорічній акції та зробити наше місто чистішим. Адже кожен повинен розуміти, що чистота міста залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.