Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася чергова сесія Вовчанської міської ради VII скликання

 16 серпня   2019  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася   чергова  LІV  сесія Вовчанської міської ради VII скликання. 

З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  15   депутатів.

Відсутні з поважних причин –    11   депутатів

На  сесії також були присутні:

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

- керівники  підприємств,  та закладів, підпорядкованих

міській    раді;

- заявники з земельних питань;

  -  представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії дозвольте коротко проінформувати вас про основні питання над якими працювала міська рада в міжсесійний період:

12 липня- працівниками КП «Вовчанськ»  було виконано роботи   по грунтуванню каналізаційних кілець по вулиці Авіаційна та  ущільненню твердих побутових відходів  та сміття на міському полігоні. 

14 липня -  у рамках міської  Програми  поводження  з безпритульними  і домашніми   тваринами  було  проведено  чергову  акцію  та  простерилізовано 21 тварину.

18 липня – на  виконання   міні-проекта по благоустрою території поліклініки  проведено работи по вивозу  сміття, демонтажу  існуючих огорож   та розпочато роботу по будівництву тротуарної доріжки.

22 липня – встановлено  лавки та урни   біля фізкультурно – оздоровчого комплексу. 

  25 та 26 липня   працівниками   КП  « Вовчанськ» було  проведено роботи  по ліквідації  наслідків  зливи, яка  напередодні вирувала у місті, а саме: вичищено водовідвідні канави по вулицях Чехова та Соборна, вивезено наносний грунт    з  вулиці Княгині Ольги та  ліквідовано канави, вимиті потоками води по вулиці Бекетова.                                                                                                                                           

27 липня – у рамках підготовки до нового навчального року, за кошти міського бюджету, було  проведено ремонт приміщення  ясельної групи   ДНЗ ( ясла – садок) № 2, а саме: замінено сантехніку, шпалери та плитку.                                    

30 липня – за кошти міського бюджету   було виконано   роботи   по обслуговуванню системи вуличного освітлення   по вулиці Ветеринарна.                          

 31 липня – працівниками  КП «Вовчанськ»  було  ліквідовано  порив  трубопровода на очисних спорудах та здійснено  покос  трави по вулиці Пролетарська та ХарківськаНачало формы

  обслуговуванню системи вуличного освітлення   по вулиці  Пролетарське  поле.

02 серпня – у   рамках  реалізації  міні-проекта по благоустрою території поліклініки завершено встановлення нової огорожі,передбаченої  цим проектом  та розпочато  роботи по будівництву парковки для автотранспорту.                        

05 серпня – встановлено   опори   для  лінії  електроосвітлення  в  парку «Здоров’я »  біля   поліклініки.

07серпня -  завершено роботи   по  заміні труб коллектора  системи  водовідвення на   ділянці  від вулиці   1 травня  до  вулиці  Соборна.

08 серпня – міською радою отримано проектно- кошторисну документацію  по капітальному ремонту  дороги  по вулиці Чкалова та частини дороги по вулиці Гагаріна.   

09 серпня-  відновлено шафу управління  вуличним освітленням  ТП – 506 після руйнування її вандалами..

10-11 серпня – було виконано роботу по видаленню пеньків  на  місці майбутнього парку по вулиці Чкалова.   

  12 серпня-  встановлено  міжкімнатні  двері ,завершено  фарбування  стін та встановлено 3  вхідних дверей у приміщенні колишнього ДНЗ № 6, де планується відкриття центру сучасного розвитку. 

14 серпня- працівниками КП «Вовчанськ» виконано роботу по кронуванню дерев в  Лаунж - зоні «Топольки».

На сесії депутатами було розглянуто 32 питання  порядку денного сесії. Серед них-  23 - земельних питання, з яких позитивно проголосовано депутатами за 21 питання,  а з 2 земельних питань, а саме: 1.8. Про надання дозволу Святському Олександру Сергійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.20. Про надання згоди  ВП «АВТОТРАНС» на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 1, площею 0,3945га.  рішення прийнято не було.

Також, депутатами, було ухвалено рішення: 2.Про присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська 2019 року», депутати одностайно підтримали  пропозицію громадської комісії та Координаційної ради при міському голові та присвоїли  це високе  звання Меленець Катерині Іванівні- директору ЗОШ № 6. Депутати, прийняли до відома звіти керівників комунальних підприємств, відділу благоустрою міста   та визнали  їхню роботу за І півріччя 2019 року, задовільною.

Позитивно було проголосовано  депутатами і  надзвичайно важливе питання «Про організацію інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах міста».Зокрема, цим рішенням було  відкрито з 1 вересня 2019 року на базі ДНЗ № 1  дві інклюзивні групи для 3-х дітей  та затверджено  мережу дошкільних навчальних закладів міста на 2019-2010 навчальний рік.

 Після розгляду питань порядку денного сесії депутати  заслухали звернення директора КУ  «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» Бондаренко О., яка  доповіла депутатам, що на утримання районного радіомовлення, засновником якого є районна рада, з необхідних 408 600грн з районного бюджету було перераховано  200 000 грн., а 208 600 грн було пропорційно  розподілено між місцевими громадами району ( відповідно до кількості населення громади), але, за минулий період на рахунок установи надійшло лише 247 600  грн., тому, на сьогоднішній день, редакція опинилась у скрутному фінансовому становищі, адже, на утримання районного радіомовлення залишилося коштів  на виплату заробітної плати та обов’язкових платежів, лише, за серпень місяць. Тому, Олена Михайлівна звернулася до депутатів з  проханням підтримати діяльність комунальної установи та виділити з міського бюджету кошти в сумі 83 600 грн. Але, у зв’язку з відсутністю  в міському бюджеті коштів, міський голова та депутати пообіцяли повернутися до розгляду цього питання на одній із чергових сесій міської ради.