Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини

Сьогодня святкує свій день народження депутат Вовчанської міської ради Зарубіна Алла Іванівна!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

 

Мешканці Харківської області оплачуватимуть доставку газу окремо

 

Згідно рішення НКРЕКП, з січня 2020 року споживачі газу будуть по новому оплачувати за доставку газу. Відповідно до змін, які  держрегулятор вніс в Типовий договір на розподіл газу та Кодекс ГРМ, тепер доставка газу вилучена із рахунків за газ. Тому  всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.

 

В Харківській області споживачі отримають два рахунки: за газ від постачальника та за його доставку від АТ «Харківгаз». Вартість послуг з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремою квитанцією. Таким чином споживачі газу зможуть побачити кому та за які послуги вони оплачують кошти. Раніше вартість доставки газу зазначалась окремим рядком в загальному рахунку.

Детальніше...

Тривають роботи з благоустрою території скверу в районі центру сучасного розвитку.

 

   Сформовано  дитячий майданчик, встановлені додаткові елементи, які демонтовано в яслах садку №1 .При нормальних погодних умовах буде відновлено та пофарбовано  дерев'яні частини  елементів дитячого майданчика. Також,  перенесено огорожі і розпочато прибирання території навколо будівлі майбутнього центру сучасного розвитку. 

Роботи по відновленню вуличного освітлення

З допомогою Вовчанського ОЕЗ(автовишка) в парку 40-річчя Перемоги, за кошти міського бюджету завершені роботи по відновленню системи вуличного освітлення. Встановлено додаткові опори (4 штуки), нові світлодіодні світильники (30 штук) і змонтований новий провід (близько 600 метрів).

 

Відновлення вуличного освітлення

За допомогою автовишки та автокрана Вовчанського ОЕЗ, в парку 40-річчя Перемоги,  встановлені кілька опор, раніше демонтованих в парку Горького, також, за зверненням жителів по вулиці Гатищенській встановлено додатковий  світильник. Підготовлена ​​траса для монтажу проводу шляхом обрізки гілок.