Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини

Салтівське управління ГУ ДПС у Харківській області інформує

З 30 березня 2020 року на період дії карантину, адміністративні послуги будуть надаватися виключно в електронному режимі або за попереднім записом у разі гострої необхідності.

Тимчасово, у період запровадження карантину, приймання вхідної кореспонденції здійснюється через скриньку, яка розташована в холі Центру обслуговування платників, що знаходиться за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, буд. 53 

Податкова звітність надається засобами електронного кабінету платника податків або надсилається поштою.

Прийом платників в ЦОП здійснюється виключно для надання невідкладних послуг та тільки за попереднім записом, у разі гострої необхідності, це стосується:

- видачі картки платника податків,

- внесення до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта

Контактні телефони для попереднього запису: 4-49-92

Заздалегідь просимо з порозумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності!

Бережіть себе та своїх близьких, залишайтесь вдома та будьте здорові!

 

Інформація про розпочаті та виконані роботи по місту на минулому тижні

 Впродовж минулого тижня розпочаті роботи по відновленню пожежного резервуара біля ясел-садка № 2 (резервуар не експлуатувалася близько 30 років),  також, продовжені роботи по ремонту приміщень центру сучасного розвитку за допомогою Вовчанського ОЕЗ, продовжені роботи по прибиранню території прилеглої до центрусучасного розвитку. Силами КП Вовчанськ ліквідовано черговий порив магістралі водопроводу, продовжено роботи з прибирання місця поховання по вул. Пролетарська,  виконуються роботи по викладанню тротуарної доріжки в яслах-садку №1, продовжуються роботи  по капремонту території прилеглої до пам'ятника по вул.Чкалова, виконуються  роботи з будівництва нового огородження місця поховання  з боку провулка 8-Березня.

Детальніше...

Сьогодні святкує свій день народження депутат Вовчанської міської ради Шепеленко Надія Василівна!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.