Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТВАРИН

30 червня 2019 року в приміщенні Вовчанської державної ветеринарної лікарні буде проходити акція зі стерилізації собак і котів. Стерилізацію проводитимуть кваліфіковані ветеринари клініки СОС з м.Харків. Безпритульні собаки оперуються за кошти Вовчанської міської ради відповідно до Програми поводження з безпритульними і домашніми тваринами в м.Вовчанськ. Домашні собаки і коти оперуються за кошти власників, вартість операції узгоджується в телефонному режимі (орієнтовно: стерилізація собаки – 500-600 грн., стерилізація кішки – 250-350 грн., кастрація котів – 150-200 грн.).

Попередній запис на операцію за телефонами: 0985936572, 0630413033.

Ліквідовано порив

 18 червня 2019 року фахівцями КП «Вовчанськ» ліквідовано порив водопроводу по вулиці Героїв Чорнобиля. Водопостачання відновлено.

16 червня відсвяткував свій День народження депутат Вовчанської міської ради Шелест Віталій Вікторович!

Прийміть шановний Віталій Вікторович, щирі вітання і найкращі побажання, найперше, міцного здоров’я, благополуччя, достатків.

Удачі Вам та успіхів у здійсненні мрій та задумів, невичерпної енергії та наснаги у повсякденній праці.

Нехай щасливою буде Ваша доля, щиро зичимо Вам радості, сімейного благополуччя та добра.

З повагою, міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради!