Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Ремонт дорожнього покриття продовжується

За кошти міського бюджету, силами місцевої підрядної організації продовжується поточний ремонт доріг міста. Завершено роботи по вулиці Станичній, ліквідовано нові ями по вул.Руб.шосе та  Соборна, відновили покриття на території дитсадка по провулку Нижньому.

Ліквідовано порив магістралі водопроводу

 

4 липня бригадою КП "Вовчанськ" ліквідовано черговий порив на магістралі системи водопостачання. Центральна районна лікарня пробула без води кілька годин, але аварію було вчасно ліквідовано.

Відбулася позачергова сесія Вовчанської міської ради VII скликання

03 липня 2020  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Володимира Шевченка, відбулася   позачергова  LХ V сесія Вовчанської міської ради VII скликання.

  З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  14  депутатів.

Відсутні – 10  депутатів

На  сесії також були присутні:

Саратов М.-депутат районної ради

Шабельник В.- директор КП «Вовчанськ»

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

На сесії було розглянуто 63 питання  порядку  денного. Серед них-  56 – земельних  питань.

 Також, депутатами, було розглянуто та  затверджено штатні розписи Вовчанського відділу благоустрою міста та Вовчанської міської ради, передано на баланс КП «Вовчанськ» та КНП «Вовчанська ЦРЛ» основні засоби та майно, виділено кошти на співфінансування капітального ремонту дороги по вулиці Гагаріна, надано фінансову підтримку КП «Вовчанськ» та Вовчанському відділу поліції ГУ НП в Харківській  області  для придбання металопластикових вікон.