Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

 

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

 

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради

17 вересня – День рятівника!

 

Вовчанська міська рада в особі заступника міського голови А. Федутенко привітала всіх рятівників з професійним святом. Найсумліннішим, за високі показники в службовій діяльності, мужність і героїзм при виконанні службових обов’язків було вручено почесні грамоти.

 «Шановні рятівники, пожежники, працівники цивільного захисту, ветерани служби! Щиро привітати вас із професійним святом - Днем рятівника. Від усієї громади міста Вовчанськ висловлюю вам величезну подяку за ту справу, яку ви робите для міста й для України, бо рятувати життя людей, щодня ризикувати власним життям може лише людина з високим духом, відповідальна людина, для якої безпека і життя громадян є найвищою цінністю.Тож нехай у вашому житті буде більше радісних хвилин і якомога менше тривожних викликів».

Детальніше...

Реконструкція вуличного освітлення

Згідно заявок жителів міста за кошти міського бюджету, з допомогою автовишки, яку надав ПРАТ «Вовчанський ОЕЗ» на вулицях міста тривають роботи по обслуговуванню вуличного освітлення : вул.Соборна, Гатищанська, Амосова, Зернова, Молодіжна, Черкаська.

Вовчанська міська Територіальна виборча комісія Чугуївського району Харківської області

Постанова ЦВК № 246 від 10.09.202 року 

"Про розмір  грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

Вовчанська міська рада - 6505 грн. 00 коп.

Вовчанського міського голови - 5000 грн. 00 коп.

Напередодні свята Дня фізичної культури і спорту міський голова В.Шевченко привітав фахівців галузі фізичної культури та спорту

 Прийміть вітання з Днем фізичної культури та спорту -  святом людей, які присвятили своє життя спорту і передають цю відданість дітям і онукам, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.

Бажаю всім міцного здоров’я,  невичерпного  оптимізму,  непохитного терпіння, спортивного довголіття, успішного подолання всіх перешкод на шляху отримання високих спортивних здобутків, миру і злагоди, щастя та задоволення від своєї благородної справи.

Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, а також  відчуття вічної молодості.

В  здоровому тілі здоровий дух, а спорт - це мистецтво бути здоровим, мистецтво, без якого не може бути сильних людей.

 

З повагою міський голова  В. Шевченко