Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою, міський голова та депутатський корпус Вовчанської міської ради!

В приміщенні ФОКу пройшов семінар для секретарів сільрад

 23 травня 2019 року в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу  пройшов семінар-нарада  для секретарів сільрад, який був проведений обласною нотаріальною палатою, за сприянням Вовчанського міської ради з приводу  роз’яснення норм закону відносно правильності  оформлення  довіреностей, заповітів,  засвідчення справжності  підпису на заявах в рамках оформлення  спадщини посадовими особами органів місцевого самоврядування.

До уваги депутатів!

Відповідно до розпорядження міського голови № 55 від 02.05.2019 року LІ    сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 31.05.2019 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  31 травня      2019 року                               проект № – VIІ 

 

Про затвердження порядку денного    LІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на   LІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

 1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Гуріній Вікторії Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Садовий, 13а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0607га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Довбешко Любові Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Харківський, 30 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0904га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Івановій Надії Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 130 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Коноваловій Наталі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 19а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь  - забудовані землі), площею 0,05га.  

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Петровій Наталії Григорівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 107  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Рулі Інні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 33 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Токар Каріні Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Металіста, 4  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Усенко Катерині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 32  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черненку Віталію Валерійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Божку Віктору Івановичу, Бреус Оксані Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0809га.  

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Шматку Михайлу Федоровичу, Шматок Світлані Валентинівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Короленка, 33 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Четверіковій Асі Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції 32 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

1.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Остапенку Віктору Леонідовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 11 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,25га.

1.14. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Теліжному Сергію Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.15. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Теліжному Сергію Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1  для  ведення садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,0175га.

1.16. Про надання  дозволу Рулі Інні Анатоліївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 33 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0860га.

1.17. Про надання дозволу Кучеренку Владиславу Валерійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.18. Про надання дозволу Шавирі Володимиру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53к,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.19. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 0,40га.

1.20. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 4,8га.

1.21. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова  для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 0,85га.

 1.22. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 2,5га.

1.23. Про надання дозволу Петренко Ірині Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя 53л,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Арутюнян Венері Арташівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 115, площею 0,0703га.

1.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Іванку Валентину Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Орлова, 56, площею 0,10га.

1.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Каракуленко Аллі Леонтівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 6, площею 0,0590га.

1.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Куліковій Надії Сергіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 25, площею 0,10га.

1.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Купіній Вірі Василівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Миру, 3, площею 0,0573га.

1.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Пащенко Ірині Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мірошніченко Євгенії, 64, площею 0,10га.

1.30. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Саратовій Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62, площею 0,10га.

1.31. Про  затвердження  технічної документації гр. Івановій Оксані Станіславівні, Макеєву Роману Сергійовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0401га.

1.32. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шкруднєву Леоніду Стефановичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 11, площею 0,10га.

1.33. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тимченко Зої Миколаївні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, площею 0,6090га.

1.34. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пащенко Ірині Анатоліївні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мірошніченко Євгенії, 64, площею 0,1404га.

1.35. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горошанському Миколі Олександровичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 91, площею 0,3000га.

1.36. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                       LХХV позачергової  сесії  VІ скликання від 07 жовтня 2015 року № 9.35-VІ «Про надання дозволу гр. Щукіну Д.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 51 для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови», площею 0,10га.

1.37.  Про  скасування рішення Вовчанської міської ради.

1.38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.        

 2.Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2020 рік.

3.Про надання пільг зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2020 рік.

4.Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

5.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період.

6.Про передачу легкового вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179 з КП «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста.

7.Різне.

 

 

Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

Графік проведення засідання постійних депутатських комісій

1.Комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення засідання комісії

1

Добровінський Артем Вікторович – голова комісії

 28.05.2019 14-00

2

Крушедольський Костянтин Миколайович – заступник голови

 

3

Лисенко Олександр Олександрович - секретар

 

4

Шелест Віталій Вікторович

 

  1. Комісії з питань бюджету

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Козлова Валентина Вікторівна – голова комісії

 28.05.2019 14-00

2

Рожнов Олександр Іванович – заступник голови

 

3

Василевич Павло Анатолійович - секретар

 

4

Кучеренко Олена Юріївна

 

5

Донецький Сергій Іванович

 

  1. Комісії з питань земельних відносин охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Григорян Заур Сержович – голова комісії

 28.05.2019 10-00

2

Білецький Юрій Іванович – заступник голови

 

3

Соболь Віктор Володимирович - секретар

 

4

Самойленко Віктор Миколайович

 

5

Агеєнко Володимир Володимирович

 

  1. Комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Зарубіна Алла Іванівна    - голова комісії

 29.05.2019 10-00

2

Струкова Марина Анатоліївна - секретар                                         

 

3

Шаповалов Леонід Павлович

 

4

Шепеленко Надія Василівна

 

5

Грабар Анатолій Вікторович

 

  1. Комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

№ п/п

П.І.П. депутата

Дата проведення комісії

1

Кулаков Ігор Валерійович – голова комісії

 29.05.2019 14-00

2

Кириченко Сергій Яковлевич – заступник голови

 

3

Акімов Олександр Михайлович -  секретар                                             

 

4

Куценко Сергій Володимирович

 

 

 

 

Реконструкція вуличного освітлення

За кошти міського бюджету проводяться роботи по обслуговуванню системи вуличного освітлення, з заміною джерел світла на світлодіодніпо таких вулицях: Пролетарське поле, вулиця Пролетарська, вулиця Селянська, пер.Дорошенко, вулиця О.Досвітнего, вулиця Харківська, вулиця Чкалова.

Ремонтні роботи в ДНЗ №7

В рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт фасадів та горищного перекриття з влаштуванням теплоізоляції дитячого дошкільного закладу (ясла-садок) №7 по вул. Гоголя, 28 у м. Вовчанськ, Харківської області» тривають роботи по утепленню фасаду та покрівлі, що проводяться за кошти обласного бюджету. Реалізація проекту дозволить знизити витрати на енергоносії, дозволить утримувати сталий температурний режим 21-23ºС в приміщенні, ощадливо і ефективно використовувати теплову енергію, поліпшить умови перебування дітей і зробить зовнішній вигляд будівлі більш естетичним.