Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Ліквідовано порив

14.02.2020 року працівниками КП "Вовчанськ" ліквідовано порив  приватної врізки водопроводу по вулиці Авіаційній.

До уваги депутатів та мешканців міста!

Відповідно до розпорядження міського голови №  28  від 14.02.2020 року  LХІ (позачергова) сесія  Вовчанської міської ради  VIІ  скликання відбудеться 19.02.2020 року о 10-00, за адресою, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, 3 поверх, зал засідань.  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 19 лютого 2020  року                                                    проєкт № –VIІ 

 

Про затвердження порядку денного    LХІ (позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на    LХІ (позачергової) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

  1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  2. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Благоустрій скверу по вулиці Чкалова в місті Вовчанськ»).
  3. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Кімната робототехніки в Сучасному центрі розвитку»).  
  4. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування»).
  5. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Здорові діти – майбутнє нації»).
  6. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт«Дитина – найкраща інвестиція»).

 

Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО

 

Сьогодня святкує свій день народження депутат Вовчанської міської ради Зарубіна Алла Іванівна!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

 

Мешканці Харківської області оплачуватимуть доставку газу окремо

 

Згідно рішення НКРЕКП, з січня 2020 року споживачі газу будуть по новому оплачувати за доставку газу. Відповідно до змін, які  держрегулятор вніс в Типовий договір на розподіл газу та Кодекс ГРМ, тепер доставка газу вилучена із рахунків за газ. Тому  всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.

 

В Харківській області споживачі отримають два рахунки: за газ від постачальника та за його доставку від АТ «Харківгаз». Вартість послуг з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремою квитанцією. Таким чином споживачі газу зможуть побачити кому та за які послуги вони оплачують кошти. Раніше вартість доставки газу зазначалась окремим рядком в загальному рахунку.

Детальніше...