Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

28 лютого – Міжнародний день стерилізації тварин

Цього року 28 лютого, а саме в останній вівторок місяця – весь цивілізований світ відзначає День стерилізації тварин. З метою запобігання збільшенню кількості безпритульних тварин в багатьох країнах проводяться акції, спрямовані на регулювання кількості як домашніх, так і вуличних тварин.

 

Україна теж поступово входить в цей процес, і наше місто теж може представити позитивний приклад. На виконання Програми поводження з безпритульними і домашніми тваринами у місті Вовчанську на 2016-2022 рр. Вовчанська міська рада у 2017 році виділила кошти на проведення стерилізації не лише безпритульних, а і домашніх тварин малозабезпечених громадян. Зокрема, мешканці Вовчанська можуть звернутись до міської ради із заявою про потребу каструвати кішок чи собак, додавши до заяви: копію паспорта, копію коду, довідку про склад сім’ї  та довідки про доходи членів сім’ї, отримані за три попередні місяці.  За рішенням виконкому міськради незаможні городяни зможуть простерилізувати своїх улюбленців, тим самим допомогти у вирішенні проблеми росту кількості безпритульних тварин.

Часто безпритульними вважають тварин, які деякими власниками відпускаються на безконтрольний самовигул. Тому всім власникам тварин важливо додержуватись правил утримання собак, зокрема, перш за все домашні тварини повинні мати ошийник, бажано з жетоном, на якому вказані адреса та телефон власника. Також такі тварини не повинні знаходитись на вулиці без хазяїна, а в разі, коли це собака бійцівської або іншої небезпечної породи, собака має утримуватись на повідку і за потреби - у наморднику. Тільки господар несе повну відповідальність за шкоду, яку може нанести собака іншим громадянам. 

Тож, якщо ви вирішили стерилізувати свою кішку чи собаку, звертайтесь до ветеринарного лікаря або ветеринарної лікарні. За докладною інформацією звертайтесь до нашої громадської організації «Подаруй життя» за телефонами: 0985936572, 0630413033.