Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Новини

У Вовчанську простерилізовано 32 собаки за рахунок міського бюджету

На виконання  «Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки»  згідно з укладеним договором між Вовчанською міською радою та ветеринарним лікарем В.Воротніковим спільно з Громадською організацією «Товариство захисту тварин «Подаруй життя» з 17 по 19 грудня 2016 року у м.Вовчанськ було простерилізовано 32 безпритульні собаки. Кожна з цих тварин пройшла ветеринарну обробку від паразитів та була вакцинована від сказу. На вушко собаки причеплена жовта кліпса, яка свідчить про те, що тварина стерилізована і вакцинована. Такі тварини не підлягають вилову спеціалізованими організаціями і не підпадають під процедуру евтаназії.

Розв’язок проблеми безпритульних тварин – це досить складний і довгий шлях, але рухатись по ньому необхідно, тому проведення масової стерилізації собак є одним з головних завдань у вирішенні цього питання.

Сьогодні стерилізація – це головний метод регуляції чисельності тварин, в т.ч. безпритульних. Кошти, витрачені на стерилізацію, виправдають себе на 100%, адже надалі ані тварина, ані її господар не матимуть проблем з тічками і небажаними новонародженими малюками, а прооперована собака чи кішка будуть спокійними, здоровими і безпечними.

З питань проведення стерилізації собак і котів за кошти власників чи опікунів тварин, а також з інших питань поводження з тваринами можна звертатись до Громадської організації «Подаруй життя» за телефонами – 0630413033, 0953078465, 0985636572.