Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Розклад руху автобусних маршрутів автостанції "Вовчанськ"

Шановні пасажири! Будьте уважні, в розкладі руху можливі зміни.

 

ПРИМІСЬКІ МАРШРУТИ

 

№ рейса

Маршрут прямування

Час відправлення

Дні виконання

№ платформи

Перевізник

637/Л637

Вовчанськ -

Томахівка

5:30

Вівторок, четвер

1

ТОВ "Авто-Ові"

13:15

Л1640

Вовчанськ -

Землянки

5:00

Вівторок, середа, четвер

14:00

Л309

Вовчанськ - Стариця

6:00

Середа

12:00

311

Вовчанськ -

Радянське

6:30

Четвер

12:00

310/л310

Вовчанськ - Пільна

6:00

Середа

13:30

674

Вовчанськ - Волохівка

6:45

щодня

1

ТОВ "Авто-Ові"

11:30

308

Вовчанськ - Вільча

6:45

щодня

11:50

17:30

304/л304

Вовчанськ - Іванівка

5:30

Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця

12:00

л315

Вовчанськ - Б.Колодязь

7:45

Понеділок вівторок, середа, четвер, п’ятниця

9:45

Бронювання квитків за тел. 050-406-86-04, 067-579-91-61, 063-6-101-202,

057-732-65-02, 057-732-65-04, ICQ 637016232

 

МІЖМІСЬКІ МАРШРУТИ

 

№ рейса

Маршрут прямування

Час

відправлення

Час прибуття в

кінцевий пункт

Дні

виконання

№ платформи

Перевізник

Марка автобуса

1405

Вовчанськ - Харків

(ч/з Москалівку)

5:10

8:30

П’ятниця, неділя

2

ТОВ "Авто-

Ові"

Вольво, Сканія,

Сетра

1343

Вовчанськ - Харків

(ч/з Рубіжне)

5:25

7:15

тимчасово не виконується

Богдан

1348

Вовчанськ - Харків

(ч/з Вільчу)

6:00

7:50

щодня

Ниссан, БАЗ, Івеко, Сетра

1363Ф

Вовчанськ - Харків

 

6:40

8:20

Вівторок, середа, четвер

Богдан, Іван

1365

7:00

8:40

щодня

Сканія

1389А

8:05

9:45

Богдан

1367

8:40

10:20

Вольво, Сканія, Сетра

№ рейса

Маршрут прямування

Час

відправлення

Час прибуття в

кінцевий пункт

Дні

виконання

№ платформи

Перевізник

Марка автобуса

1391А

Вовчанськ - Харків

9:15

10:55

щодня

2

ТОВ "Авто-

Ові"

Мерседес,

Сетра, Вольво

1393А

9:50

11:30

БАЗ, Мерседес

1395

10:25

12:05

Богдан, Івеко, Вольво

1352

Вовчанськ - Харків

(ч/з Вільчу)

11:00

12:50

щодня

Івеко, Ниссан, Іван, Мерседес

1354С

11:30

13:20

Вольво, Богдан, Мерседес

1397

Вовчанськ - Харків

12:00

13:40

щодня

Івеко, Богдан

1383А

12:30

14:10

Вольво

1399

13:00

14:40

Вольво, Мерседес

1356

Вовчанськ - Харків

(ч/з Вільчу)

13:45

15:35

щодня

Вольво, Мерседес, Богдан

1401

Вовчанськ - Харків

14:15

15:55

щодня

Мерседес

1385

14:40

16:20

Мерседес

№ рейса

Маршрут прямування

Час

відправлення

Час прибуття в

кінцевий пункт

Дні

виконання

№ платформи

Перевізник

Марка автобуса

1345

Вовчанськ - Харків

(ч/з Рубіжне)

14:45

16:35

тимчасово не виконується

2

ТОВ "Авто-

Ові"

Богдан

1403

Вовчанськ - Харків

15:10

16:50

щодня

Богдан, Іван

1387

15:35

17:15

Ниссан, Іван, Івеко

1358А

Вовчанськ - Харків

(ч/з Вільчу)

16:00

17:50

щодня

Вольво

1405А

Вовчанськ - Харків

16:30

18:10

щодня

Івеко, Богдан

1362

Вовчанськ - Харків

(ч/з Вільчу)

17:00

18:50

щодня

Вольво, Сканія, Сетра

1407

Вовчанськ - Харків

17:45

19:25

щодня

Сетра, Мерседес

1409

18:20

20:00

Мерседес, Вольво

 

Бронювання квитків за тел. 050-406-86-04, 067-579-91-61, 063-6-101-202,

057-732-65-02, 057-732-65-04, ICQ 637016232

 

ТРАНЗИТНІ МАРШРУТИ

 

№ рейса

Маршрут прямування

Час

відправлення

Час прибуття в

кінцевий пункт

Дні

виконання

№ платформи

Перевізник

Марка автобуса

1424Ф

Харків - Стариця

14:11

14:35

Понеділок п’ятниця, субота, неділя

3

ТОВ "Авто-

Ові"

Богдан, Іван

1423Ф

Стариця- Харків

6:40

8:20

520мн

Харків - Шебекіне

8:28

10:31

щодня

3

ТОВ "Кобра"

Сетра, Мерседес

524мн

9:58

12:03

тимчасово не виконується

6301мн

12:00

14:45

ФОП Лазута

Мерседес

522мн

15:38

17:41

ТОВ "Кобра"

Сетра, Мерседес

526мн

17:18

19:20

501мн

Харків – Пятницьке (ч/з Шебекіне)

8:47

13:20

щодня

3

ФОП Аракелян

Сетра

№ рейса

Маршрут прямування

Час

відправлення

Час прибуття в

кінцевий пункт

Дні

виконання

№ платформи

Перевізник

Марка автобуса

497мн

Харків – Пятницьке (ч/з Землянки)

9:43

13:54

щодня

3

ФОП Аракелян

Сетра

1431

Землянки – Харків

7:30

9:10

Понеділок п’ятниця, субота, неділя

3

ТОВ "Авто-

Ові"

ПАЗ 3205, Рута,

БАЗ А079

1432

Харків – Землянки

14:26

15:37

1421А

Огірцеве – Харків

7:40

9:20

щодня

2

Івеко, Богдан, БАЗ А079

1422А

Харків – Огірцеве

11:43

11:58

1339А

Б.Колодязь – Харків

6:25

8:05

1341

13:20

15:00

1340

Харків – Б.Колодязь

10:45

11:15

1342

17:45

18:15

Бронювання квитків за тел. 050-406-86-04, 067-579-91-61, 063-6-101-202,

057-732-65-02, 057-732-65-04, ICQ 637016232