Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

«Творіть добро, і вам воздасться»

 

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом діють наші меценати – приватні підприємці сім’я Григорян – Заур Сержович та Юлія Олександрівна. Вони завжди серед тих, хто одними із перших відгукуються на прохання про допомогу. Для них це робота не одного дня, вона носить системний характер. Важко перерахувати всю кількість тих добрих справ, які зроблені для дошкільної освіти! Важко переоцінити їх по справжньому батьківську турботу про дітей! Ось і знову, завдяки зусиллям підприємців було  придбано довгоочікуваний комплект технічних засобів  для проведення масових заходів у дитячому садку. Дякуємо вам за це!

Хочеться вірити, що все те, що вже зроблено – лише початок. І на цьому шляху зупинятися ніхто не має права, адже ми, дорослі, повинні пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування.

     Бажаємо вам, шановні  Заур Сержович та Юлія Олександрівна, напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у вашу домівку теплим святом, принесе радість, добробут, та завжди гарний настрій!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

 Людська повага й шана не минають,

 А вашу мрію й працю повсякчас

 Лиш визнання вінчають!

 Хай вам Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла!