Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

«Тато, мама, я - спортивна сім'я» у ДНЗ №7

Міцна сім’я – міцна держава.

Це знають всі: і тато, й мама.

Коли ж сім’я твоя спортивна,

                                                                             Країна буде дуже сильна.

        Важливою проблемою сьогодення є зближення родинного і суспільного виховання, адже сім’я є тим найближчим соціальним оточенням, у якому починає формуватися світогляд, ціннісні ставлення, інтереси. Розуміючи важливість залучення сімей вихованців до участі в освітньому процесі, педагогічний колектив ДНЗ №7 (ясел-садка) впроваджує сучасні форми і методи роботи взаємодії з батьками. Однією із провідних форм роботи є залучення батьків до активної участі в спортивних святах та розвагах.

 

       27 вересня у спортивному залі ФОКу відбулася спортивна розвага «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Участь у святі брали  9 дітей старших груп та їх батьки, які поділилися на 3 команди «Бджілки» (сім’ї Гордієнко Руслан, Олена, син Олександр; Гордіященко Юрій, Ганна та донька Софія; Дудка Дмитро, Ганна та дочка Даша) , «Капітошка» (сім’ї Скорбеж Євгеній, Марина та син Кирило; Юркови Микола, Віка та донька Софія; Дудка Віктор, Наташа та донька Віка) «Комета» (сім’ї Колісник Олексій, Діна та син Андрій; Бондарєви Руслан, Тетяна та дочка Поліна; Єремян Альберт, Сатенік та син Рудік). Учасники заздалегідь підготували: девіз, назву та емблему.

      Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей. Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

      Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди.

      Варто відмітити, що різні за інтересами, вподобаннями  дорослі не втратили найголовнішого: запалу і таланту швидко повертатися в дитинство. Після привітання та пояснення простих правил конкурсанти «кинулися в бій».

      Програму розваги інструктор з фізичного виховання Коновал А.Ю. продумала так, щоб найкращі спортивні якості могли продемонструвати всі.

      Батьки та діти подарували глядачам хвилини незабутньої радості. Назва конкурсу - «Тато, мама, я - спортивна сім'я» - повністю виправдала себе. Адже усі члени кожної з сімей-учасниць доклали максимум зусиль для того, щоб перемогти, показали майстерність та спритність в усіх видах змагань. Всі отримали масу позитивних емоцій: і глядачі, і учасники,     а особливо потішились діти, адже у наш шалений час не так багато часу залишається на спільні родинні забави.   Цієї днини сім’ї-учасниці перетворились у один єдиний механізм, що крокував до перемоги, підтримуючи один одного.

      Тож доводилося татам, мамам та діткам вправлятися з м’ячем, долати перешкоди, бігати. Доки судді вирішували, хто ж з учасників все -таки виявиться найспритнішим, група підтримки виступила із дуже запальним танцем, який додав ще більше бадьорості та веселого настрою.

       На свято до батьків і малят приходили казкові герої – Карлсон та лікар Айболит, які пропонували мандрувати разом, виконуючи завдання як спортивні так і на логічне мишлення для всіх присутніх.

       Щоб перемогти своїх суперників, учасникам потрібно було найкраще володіти трьома критеріями – швидкість, спритність, влучність. 

      Протягом усієї гри важко було визначити лідера спортивних перегонів, адже родини до останнього відчайдушно боролися за перемогу. 

      Втім, фортуна була прихильна до команди «Капітошка», а саме, сім’ї Скорбеж, Юркови та Дудка, вони стали переможцями, посіли 1 місце.

      Щодо другого місця у розвагі «Тато, мама і я – спортивна сім'я», то за кількістю набраних балів його посіла команда «Комета», а саме, сім’ї Колісник, Бондарєви та Єремян.   Третє місце виборола команда «Бджілки», сім’ї Гордієнко, Гордіященко та Дудка.

      Тож жодна сім’я, котра брала участь у конкурсі, не залишилась поза увагою. Всі без виключення отримали медалі, дипломи та солодкі подарунки ну, а найголовніше позитивні враження та емоції, що залишаться із ними на все життя.

      Батьки подякували колективу дитячого садочка за прекрасно проведений час та натякнули, що із задоволенням  прийматимуть  участь у подібних заходах.

      Ця спортивна розвага стала справжнім святом для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали в спортивному залі. І батьки, і діти отримали незабутні враження, заряд енергії та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

      Вітаємо учасників та переможців!  Дякуємо всім батькам, які знайшли час разом із дітьми взяти участь у цьому спортивному святі. Так тримати!