Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 7 від 24.12.2019 року

                                     

 П Р О Т О К О Л № 7 

  спільного    засідання   постійних    комісій з питань   комунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку, бюджету, з   питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

 м. Вовчанськ

                                 Вовчанська міська   рада, кабінет міського голови

 

24 грудня 2019 року                              початок: 14.00

 

Усього членів комісій: 13 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії: 5 - Козлова В., Шелест В.,Василевич П.,  Кириченко С,. Акімов О.                                                                                                                                                                                                                                

Відсутні на засіданні :8 – Добровінський А., Крушедольський К., Лисенко О.

 Кучеренко О. Донецький С.Рожнов О., - Кулаков Куценко С.

                                                                                                                                         

Присутні  на засіданні:      Аргунова О.- провідний  спеціаліст Вовчанської міської ради,

Бондаренко Л.-заступник міського голови,

Глущенко Я.-  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради,

Дедещенко Ю.-начальник відділу благоустрою

Дудка Л.- секретар Вовчанської міської ради,

Хайло Н. –провідний спеціаліст міської ради,

Слухали: Про обрання голови спільного   засідання

Виступили:

Дудка Л., яка  запропонувала  депутатам для організованого ведення засідання обрати головуючого , а саме Козлову В.- голову комісії з питань  з питань бюджету

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    5 ( п’ять)

ПРОТИ проголосувало  0  (нуль)

Утримались від голосування  0  ( нуль)

Вирішили: Обрати головуючим на спільному засіданні  Козлову В.

Слухали: Про обрання секретаря засідання

Виступили:

Козлова В., яка  запропонувала  депутатам для організованого ведення засідання обрати  секретаря  спільного засідання, а саме:Акімова О.- секретаря постійної комісії з питань   комунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    5 ( п’ять )

ПРОТИ проголосувало  0  (нуль)

Утримались від голосування  0  ( нуль)

Вирішили: Обрати  секретарем  на спільному засіданні Акімова О.

Слухали: Про порядок денний  позачергової LХ– ї сесії Вовчанської міської ради.

Виступили: Козлова В., яка повідомила депутатам, що відповідно до розпорядження міського голови  № 191 від  18 грудня   2019 року    до порядку денного   позачергової LХ  - ї  сесії  включено  9  питань ,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити  до  порядку денного, а саме до  питання   № 9   розділу «Різне» питання № 9.1  «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основних засобів»  та повідомила, що у зв’язку з тим, що на засіданні комісій немає кворуму  питання порядку

 Слухали:Земельні питання.   

Виступили: Бондаренко Л. – заступник міського голови, яка доповіла  депутатам, що в порядку денному до розділу «Земельні питання» включено питання з 1.1 по 1.30.Депутати,  у зв’язку з тим, що вони мали змогу ознайомитися зі змістом всіх земельних питань самостійно і у них немає питань, попрохали зупинитися більш детально на питаннях № 1.29 та 1.30

Слухали: 1.29. Про відмову від користування земельною ділянкою, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Колокольцова 1-Г  яка надана у постійне  користування Резнікову Сергію Миколайовичу, площею 0,0180га.

Виступили: Бондаренко Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом  та  проєктом рішення з цього  питання , відповіла на уточнюючі запитання депутатів та повідомила,що на спільному засіданні постійних комісій за участю профільної комісії з земельних питань, член цієї комісіїСамойленко В.,  запропонував, враховуючи, що заявником на розгляд комісії не було надано всі необхідні, відповідно до чинного законодавства, документи, виключити це питання на доопрацювання та доручити їй, як заступнику міського голови  підготувати заявникові вмотивовану відповідь.

Депутати, присутні на засіданні комісій,  теж, підтримали цю  пропозицію

Слухали:1.30.Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Чигринову Михайлу Сергійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1-Г  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0180га.

 Виступили:Бондаренко  Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом  та  проєктом рішення з цього  питання,  відповіла на уточнюючі запитання депутатів та повідомила, що на спільному засіданні постійних комісій за участю профільної комісії з земельних питань депутати  запропонували так, як питання 1.29 та 1.30 взаємопов’язані  виключити і це питання з порядку денного сесії та повернутися до його розгляду після  того, як  заявником  Резніковим  С. буде надано відповідні документи і   питання 1.29  буде позитивно  проголосовано депутатами на сесії та доручили їй, як заступнику міського голови підготувати заявникові вмотивовану відповідь.

Депутати, присутні на  спільному засіданні комісій,  теж, підтримали цю  пропозицію

Слухали:2.Про внесення змін до Правил користування системами центрального водопостачання у місті Вовчанську.

Виступили: провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Хайло Н.,яка ознайомила депутатів із змістом змін до цих Правил та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 3.Про внесення змін до рішення  І сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання від 26.11.2015 року № 14 -VIІ «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу.

Виступили:Дудка Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом   пропозиції міського голови та  проєктом рішення з цього  питання,  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 4.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії  VIІ скликання від 18 грудня 2015 року № 4-VIІ «Про утворення міської комісії з питань підготовки та погодження вихідних даних на проектування та будівництво (реконструкцію) об'єктів, вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів, а також на визначення технічного забезпечення існуючих будівель і будівництва на території міста Вовчанська та затвердження Положення про міську комісію». Виступили:Дудка Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом   пропозиції міського голови та  проєктом рішення з цього  питання,  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 5.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії  VIІ скликання від 18 грудня 2015 року № 6-VIІ «Про  утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VІІ скликання».

Виступили:Дудка Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом   пропозиції міського голови та  проєктом рішення з цього  питання,  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 6.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії  VIІ скликання від 18 грудня 2015 року № 8-VIІ «Про  затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою та складу конкурсної комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання».

Виступили:Дудка Л., яка ознайомила депутатів  зі змістом   пропозиції міського голови та  проєктом рішення з цього  питання,  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали 7.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

   Виступили:Аргунова О. яка ознайомила депутатів  зі змістом   розпорядження міського голови та  проєктом рішення з цього  питання,  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

  Слухали:8.Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2020 року.

Виступили: Аргунова О., яка ознайомила депутатів  із   змістом   штатного  розпису цього відділу,  проектом рішення з цього  питання

Дедещенко Ю., який  відповів на уточнюючі запитання депутатів щодо повноважень відділу та його  бачення щодо оптимізації роботи відділу.                       Акімов О., який запропонував винести на розгляд сесії 2 проєкти рішення з цього питання, а саме: підготовлений міською радою та   проєкт рішення в який  внести зміни та затвердити штатний розпис на 2 місяці, а саме : січень – лютий 2020 року.Депутати, присутні на засіданні підтримали цю пропозицію.

      Слухали 9.Різне.

Слухали: 9.1.   «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основних засобів»

Виступили: Аргунова О., яка ознайомила депутатів  із   змістом цього питання,  переліком основних засобів та проєктом рішення з цього  питання.

Головуючий на засіданні                                        В. Козлова               

 Секретар   на засіданні                                            О. Акімов