Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проєкти рішень LХІ сесії (позачергова) VIІ скликання

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 19 лютого 2020  року                                                    проєкт № –VIІ  

 

Про затвердження порядку денного    LХІ (позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на    LХІ (позачергової) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
 2. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Благоустрій скверу по вулиці Чкалова в місті Вовчанськ»).
 3. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Кімната робототехніки в Сучасному центрі розвитку»).  
 4. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування»).
 5. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт «Здорові діти – майбутнє нації»).
 6. Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт«Дитина – найкраща інвестиція»).

 

 

 

 

 

Міський голова                                                     Володимир ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                                    проєкт  №  1-VII

Про надання згоди на організацію співробітництва

територіальних громад

 

Розглянувши пропозицію міського голови про ініціювання співробітництва територіальних громад міста, селищ та сіл Вовчанської, Б.Колодязької, Вільчанської, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченківської місцевих рад у формі реалізації спільного проєкту «Спільний крок до чистого довкілля», в рамках проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», пункту 33 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати згоду на організацію співробітництва територіальних громад міста, селищ та сіл Вовчанської, Б.Колодязької, Вільчанської, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченківської місцевих рад у формі реалізації спільного проєкту «Спільний крок до чистого довкілля» (додаток № 1).

 

 1. Доручити міському голові направити Білоколодязькій, Вільчанській селищним, Бугаївській, В-Хутірській, Гатищенській, Пільнянській, Рубіжненській, Симинівській та Юрченківській сільським радам пропозицію щодо організації співробітництва територіальних громад міста, селищ та сіл Вовчанської, Б.Колодязької, Вільчанської, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченківської місцевих рад у формі реалізації спільного проєкту «Спільний крок до чистого довкілля».
 2. Делегувати представників Вовчанської міської територіальної громади Кущову О.Г.  Хайло Н. – головних спеціалістів міської ради  до спільної комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад.
 3. Міському голові Шевченку В. забезпечити створення спільної комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад та провести відповідні дії з підготовки проєкту договору про співробітництво.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зав’язків з громадськими організаціями (голова комісії А.Зарубіна).

 

 

 

 

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО

       

Додаток 1
до рішення LXI (позачергової) сесії VII скликання

від 19 лютого 2020 р. №  1-VII

Проєктна пропозиція

співробітництва територіальних громад

міста, селищ та сіл місцевих рад: Вовчанської, Б.Колодязької, Вільчанської, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченківської

у формі реалізації спільного проєкту

«Спільний крок до чистого довкілля»,

в рамках проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році

Назва проєкту

«Спільний крок до чистого довкілля»

Ініціатор проєкту

Вовчанський міський голова

Спрямованість проєкту

Благоустрій та охорона довкілля

Територіальні громади, які планують співробітництво

Вовчанська міська рада:

м. Вовчанськ, с. Плетенівка

Білоколодязька селищна рада:

смт. Білий Колодязь, с. Земляний Яр, с. Волохівське

Вільчанська селищна рада:

смт. Вільча

Бугаївська сільська рада:

с. Бугаївка, с. Сосновий Бір, с. Шевченкове Перше

Вовчансько-Хутірська сільська рада:

с. Вовчанськи Хутори, с. Зибіне, с. Покаляне, с. Тихе

Гатищенська сільська рада:

с. Гатище, с. Бугроватка, с. Огірцеве, с. Приліпка

Пільнянська сільська рада:

с. Пільна, с. Українське

Рубіжненська сільська рада:

с. Рубіжне, с. Байрак, с. Варварівка, с. В.Салтів, с. Замуйлівка, с. Українка

Симинівська сільська рада:

с. Симинівка, с. Верхня Писарівка, с. Графське, с. Лиман, с. Лосівка, с. Синельникове,

с. Шестерівка

Юрченківська сільська рада:

с. Юрченкове, с. Шевченкове

Кількість населення, на яке буде поширюватися проєкт

Близько 30 тисяч осіб

Актуальність Проєкту (на вирішення яких проблем спрямований Проєкт)

 

Загальною проблемою для десяти суміжних територіальних громад Вовчанського району (Вовчанської міської ради, Б.Колодязької та Вільчанської селищних рад, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченськовської сільських рад – це 42 населених пункти), є відсутність можливості утримувати населені пункти в належному санітарному та екологічному стані, надавати мешканцям громад якісні комунальні послуги: своєчасно вивозити тверді побутові відходи, прибирати стихійні звалища. Проблемою для сільських населених пунктів є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами та відсутність сміттєзвалищ на території громад і сміттєвозів для вивезення ТПВ.

Відсутність якісних послуг зі збору та вивезення ТПВ – одна з найактуальніших проблем, з якими стикається населення територіальних громад, особливо сільське населення. Згідно законодавства ці послуги можуть надаватися суб’єктами господарювання, які мають необхідні дозволи та ліцензії. Однак, не кожна сільська рада може створити та забезпечити ефективне функціонування КП.

Лише в шести населених пунктах (місто Вовчанськ, селище Вільча, Рубіжне, Пільна та Українське) застосовується система збору твердих побутових відходів у контейнери, але вивіз з контейнерів сміттєвозом здійснюється тільки в перших трьох населених пунктах. Послуги по збиранню твердих побутових відходів в м. Вовчанськ та с. Рубіжне надає міське комунальне підприємство «Вовчанськ», яке має на балансі 2 сміттєвозу: ГАЗ-53, ємністю 10,5 куб. м (який вичерпав робочий ресурс) та МАЗ, ємністю 18 куб. м; в с. Вільча – комунальне підприємство «Вільчанське КЖКХ», яке має на балансі сміттєвоз ГАЗ-3307, ємністю 10 куб. м, але цієї техніки недостатньо для повного задоволення потреб всіх територіальних громад. В інших населених пунктах роботи по благоустрою здебільшого обмежуються прибирання стихійних звалищ навесні під час проведення місячнику «За чисте довкілля» та періодичним збором ТПВ безпосередньо від двору, що не є зручним для мешканців громад та не вирішує проблему.

Жодна з громад окремо не має фінансової можливості придбати спеціальну техніку для вивезення ТПВ, в зв’язку з недостатніми надходженнями до спеціального фонду, бюджету розвитку. В рамках проєкту «Спільний крок до чистого довкілля» планується придбання та передача на баланс комунального підприємства «Вовчанськ», спеціальної техніки, а саме: сміттєвоза з боковим завантаженням. Також, планується за рахунок бюджетів селищних та сільських рад (при наявності коштів) поступове придбання контейнерів для ТПВ та встановлення їх в  селищних та сільських населених пунктах.

Мета проєкту

Забезпечення належного санітарного стану населених пунктів 10 місцевих рад (Вовчанської міської ради, Б.Колодязької та Вільчанської селищних рад, Бугаївської, В-Хутірської, Гатищенської, Пільнянської, Рубіжненської, Симинівської, Юрченківської сільських рад) Вовчанського району Харківської області та екологічної безпеки близько 30 тисяч мешканців цих територіальних громад шляхом придбання сміттєвозу з боковим завантаженням з передачею його на баланс комунального підприємства «Вовчанськ» для виконання робіт з вивезення твердих побутових відходів.

Основні заходи проєкту

1. Визначення місць для розміщення контейнерних майданчиків для збору сміття. Оновлення схем санітарного очищення населених пунктів. Розроблення графіку вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів.

2. Агітаційна робота з населенням щодо формування екологічної культури жителів громад. Проведення роз’яснювальної роботи з органами самоорганізації населення та мешканцями громад щодо періодичності вивезення твердих побутових відходів. Запровадження інформаційної кампанії серед населення щодо роздільного збору сміття.

3. Акумулювання коштів на рахунку Вовчанської міської ради.

4. Підготовка та проведення тендерної процедури закупівлі сміттєвоза для контейнерної системи вивозу твердих побутових відходів відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».

5. Передача придбаної техніки на баланс комунального підприємства «Вовчанськ».

6. Поступове придбання місцевими радами контейнерів та облаштування контейнерних майданчиків.

7. Ліквідація стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ.

8. Укладання комунальним підприємством «Вовчанськ» договорів з громадами-учасниками проєкту на вивіз твердих побутових відходів із населених пунктів.

9. Поширення позитивного досвіду співробітництва територіальних громад шляхом висвітлення заходів виконання Проеєту в районних та обласних засобах масової інформації та через мережу Інтернет

Період реалізації проєкту

2020 рік

Очікувані результати проєкту

Проєкт має на меті поліпшення екологічної безпеки шляхом ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, розташованих на території суб’єктів співробітництва, організації комплексної системи збору та транспортування твердих побутових відходів з населених пунктів. Акцент робиться на підвищенні культури населення в поводженні з відходами та покращення екологічного стану регіону.

Короткотривалі результати: закупівля сміттєвозу; запровадження системи надання комунальних послуг з вивезення ТПВ для населених пунктів 10 місцевих рад; ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

Перспективні результати: покращення стану благоустрою населених пунктів; активізація громади в напрямку дотримання правил благоустрою населених пунктів; покращення екологічної ситуації; підвищення комфорту проживання у селах та селищах; зміцнення інвестиційної привабливості сільських населених пунктів; зріст громадської свідомості та екологічної культури жителів громад. 

Яка потрібна допомога для розробки та впровадження проєкту

Для впровадження проєкту потрібна допомога в його співфінансуванні.

Попередній бюджет проєкту

Обсяг очікуваного фінансування від обласної ради

750 тис. грн.

Обсяг коштів територіальних громад

600 тис. грн.

 

Обсяг очікуваного фінансування з БО БФ «Розвитку Вовчанщини ім. В.Г.Колокольцова»

150 тис. грн.

Загальна вартість проєкту

1500 тис. грн.

 

 

  

Міський  голова                                                                           В. Шевченко

 

      

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                              проєкт  №  2-VII

Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт  «Благоустрій скверу по вулиці Чкалова в місті Вовчанськ») 

 

 Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   інформацію головного спеціаліста Вовчанської міської ради Кущової О. про участь Вовчанської територіальної громади в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році,  враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року № 579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" (зі змінами)» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Вовчанської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26, 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Схвалити проєкт «Благоустрій скверу по вулиці Чкалова в місті Вовчанськ» в сумі 299 890 грн., та взяти участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році в номінації «Благоустрій та охорона довкілля».
 2. В разі перемоги у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у місцевому бюджеті на 2020 рік для співфінансування заходів проєкту кошти в сумі 134 950 гривень.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО                             

 

                

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                                 проєкт №  3-VII

Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році  (проєкт «Кімната робототехніки в Сучасному центрі розвитку»)

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   інформацію головного спеціаліста Вовчанської міської ради Кущової О. про участь Вовчанської територіальної громади в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році,  враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року № 579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" (зі змінами)» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Вовчанської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26, 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Схвалити проєкт «Кімната робототехніки в Сучасному центрі розвитку» в сумі 299 787 грн., та взяти участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
 2. В разі перемоги у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у місцевому бюджеті на 2020 рік для співфінансування заходів проєкту кошти в сумі 134 905  гривень.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО                             

 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                                  проєкт  №  4-VII

Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році (проєкт  «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування»)

 

 Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   інформацію головного спеціаліста Вовчанської міської ради Кущової О. про участь Вовчанської територіальної громади в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році,  враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року № 579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" (зі змінами)» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Вовчанської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26, 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Схвалити проєкт «Від сучасного харчоблоку до здорового харчування» (оновлення осередку здорового харчування у Вовчанському ДНЗ (ясла-садку) №2) в сумі 175 802грн., та взяти участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
 2. В разі перемоги у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у місцевому бюджеті на 2020 рік для співфінансування заходів проєкту кошти в сумі 79 111гривень.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).  

 

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО                 

 

 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                                    проєкт   №  5-VII

Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році  (проєкт «Здорові діти – майбутнє нації»)

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   інформацію головного спеціаліста Вовчанської міської ради Кущової О. про участь Вовчанської територіальної громади в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році,  враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року № 579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" (зі змінами)» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Вовчанської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26, 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Схвалити проєкт «Здорові діти – майбутнє нації» (облаштування спортивно-ігрових майданчиків на території Вовчанського дошкільного навчального закладу №7 (ясла-садка) Вовчанської міської ради Харківської області) в сумі 299 950грн., та взяти участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
 2. В разі перемоги у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у місцевому бюджеті на 2020 рік для співфінансування заходів проєкту кошти в сумі 134 975гривень.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).  

 

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
LXІ( позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 

Від 19 лютого 2020 року                                                  проєкт  №  6-VII

 Про участь у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році  (проєкт «Дитина – найкраща інвестиція»)

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   інформацію головного спеціаліста Вовчанської міської ради Кущової О. про участь Вовчанської територіальної громади в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році,  враховуючи рішення Харківської обласної ради  від 07 грудня 2017 року № 579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" (зі змінами)» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення Вовчанської територіальної громади, керуючись ст.ст. 26, 59 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада  

ВИРІШИЛА:

 

 1. Схвалити проєкт «Дитина – найкраща інвестиція» (облаштування території Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 1 Вовчанської міської ради) необхідними вуличними ігровими елементами  в сумі 250 000 грн. та взяти участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
 2. В разі перемоги цього проекту у обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у місцевому бюджеті на 2020 рік для співфінансування заходів проєкту кошти в сумі 112 500 гривень.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).  

 

 

Міський голова                                               Володимир ШЕВЧЕНКО