Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем - комунальним підприємством "Вовчанськ"

 

Шановні мешканці міста! 

         Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – комунальним підприємством «Вовчанськ»».

Проект рішення виконавчого комітетуВовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – комунальним підприємством «Вовчаньк»»,спрямований назабезпечення наданих послуг за економічно обґрунтованими тарифами і передбачає:

- сприяння розвитку здорової конкуренції та обмеженню монополізму у сфері ритуальних послуг по місту;

- забезпечення   стабільного,   безпечного   та   якісного   обслуговування замовників;

- забезпечення діяльності підприємства з надання ритуальних послуг, зростання надходжень до міського бюджету та державних фондів від вказаної діяльності;

- захист прав споживачів, в частині отримання якісних послуг  з поховання.

 

Підставою для розробки даного проектурішення виконавчого комітету є: Закони України   «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ціни та ціноутворення», «Про поховання та похоронну справу», Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», накази Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 № 194 «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних  послуг,  реалізації предметів ритуальної належності», методика  проведення аналізу  впливу регуляторного акта, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

Зауваження та пропозиціїщодоцього регуляторного акту просимо протягом одного місяцянадавати у письмовомувигляді за поштовоюадресою: 62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Соборна, 92, або за електронною адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та до Державної регуляторної служби Украиїни  за адресою01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11 E-mailзагальний: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..uа 

Усізауваження та пропозиціїщодо проекту регуляторного акту та відповідногоаналізу регуляторного впливу, одержаніпротягомвстановленого строку, будутьрозглянуті в обов’язковому порядку.

Директор комунального

підприємства  «Вовчанськ»                       ________________                                      Ю.О.Дедещенко

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

Харківської області

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

ПРОЕКТ     РІШЕННЯ

 

від  «_____»___________2017 року                                     №_________

 

м.Вовчанськ

 

Про затвердження тарифів на ритуальні послуги,

що надаються виконавцем - комунальним

підприємством "Вовчанськ"

 

         Керуючись ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 10 Закону України "Про поховання та похоронну справу",ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", керуючись п.п. 2 п. "а" ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, затвердженим Наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 р. № 193, Єдиною методикою визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, затвердженої наказом Державного комітету України з питань ЖКГ від 19.11.2003 р.  № 194 (зі змінами та доповненнями), наказом Міністерства з питань ЖКГ України № 52 від 03.03.2009 р. "Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності", з метою встановлення економічно обґрунтованої вартості ритуальних   послуг, враховуючи звернення комунального підприємства "Вовчанськ"  від «____»________.2017 року №  _______, виконавчий комітет Вовчанської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Запровадити для комунального підприємства "Вовчанськ" регулювання цін (тарифів) на ритуальні послуги, пов’язані з похованням.
 2. Встановити тарифи на послуги, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг згідно з додатком № 1.
 3. Ціни (тарифи) на ритуальні послуги і предмети ритуальної належності, що не входять до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, здійснюються за цінами, затвердженими наказом по підприємству, або встановлюються за згодою сторін.
 4. Дозволити комунальному підприємству «Вовчанськ» вносити зміни у встановлені тарифи на послуги, передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, у наступних випадках:
 • зміна розміру тарифів (окладів), пов’язаних зі змінами у розмірі мінімальної заробітної плати;
 • зміна вартості паливно-мастильних матеріалів.
 1. Зобов’язати суб’єктів господарювання, які виявили бажання працювати на ринку ритуальних послуг, укладати з комунальним підприємством "Вовчанськ" договір про надання ритуальних послуг згідно з вимогами п. 1.4 Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Вовчанська, затвердженого рішенням Вовчанської міської радиXXVII сесіїVII скликання № 9.4-VII від 28.07.2017 року.
 2. Заборонити заїзд на територію кладовищ з метою надання будь-яких ритуальних послуг суб’єктам господарювання, які працюють на ринку ритуальних послуг, без наявності укладеного з комунальним підприємством "Вовчанськ" договору про надання ритуальних послуг.
 3. Рішення набуває чинності в 15 денний термін  після його оприлюднення.
 4. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації або мережі «Інтернет».
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника мыського голови

Шабельника В.М.

 

Міський голова                                                                 В.С. Шевченко

 

 

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Вовчанської міської ради від

«___«________» 2017 року №____

 

ТАРИФИ

на   необхідний мінімальний перелік

окремих видів ритуальних послуг, які надаються

КП «Вовчанськ»»

 

№п/п

Найменування ритуальної  послуги

Тариф без ПДВ,

грн. 

Тариф з ПДВ, грн.

1.

Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання.

4,87

-

2.

Оформлення свідоцтва про поховання.

-

3,59

3.

Копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили), розмір могили 2,0 м * 1,0 м * 2,0 м:

не мерзлі грунти

мерзлі грунти

 

 

 

 

 

 

 

 

578,43

1301,54

 

 

 

 

 

 

 

 

-

-

4.

Монтаж та демонтаж намогильних споруд при організації підпоховання в ісунючу могилу (розмір намогильної споруди 2,0 м * 1,0 м):

не мерзлі грунти

мерзлі грунти

 

 

 

 

 

136,83

              206,56

 

 

 

 

 

-

-

5.

Поховання та підпохованя урни з прахом померлих в існуючу могилу, землю (розмір могили 0,8 м * 0,8 м * 2 м):

не мерзлі грунти

мерзлі грунти

 

 

 

 

238,19

469,46

 

 

 

 

-

-

6.

Запаювання оцинкованої труни.

-

406,18

 

Секретар виконавчого комітету Вовчанської

міської ради                                                                                                 А.С.Мурашко

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

АКТ №1

 

м.Вовчанськ                                                       “______ ”серпня 2017р.

 

         Комісія у складі начальника відділу надання послуг з каналізації, відведення й очищення стічних вод Руденка Л.М., начальника відділу благоустрою містаБахмутської Н.О., головного економіста Зубар Л.О., провела заміри норм робочого часу для  розрахунку тарифів на ритуальні послуги.

 

        В результаті роботи комісія встановила, що на виконання нижченаведених робіт та послуг використано часу:

 

з/п

Найменування робіт/послуг

Норма

часу

в год.

1

Реєстрація в книзі померлих 

0,13

2

Надання інвентарю (мари, мотузки, лопати та ін..) 

0,3

3

Оформлення  броні на утримання місця

0,3

4

Оформлення щорічних внесків за утримання місця

0,3

5

Встановлення хреста на могилі

1,5

6

Присутність організатора ритуальних послуг на цвинтарі під час проведення руиталу поховання

1,7

7

Монтаж, демонтаж намогильної споруди при підпохованні в існуючу могилу

1. монтаж ( підготувати площадку; викопати  траншеї під  металеву раму; встановити   металеву раму;  встановити намогильну споруду; приготування цементного розчину ручним способом;  закладення швів цементним розчином)

- намогильна споруда розміром 1,5 м * 0,5 м(взимку)

- намогильна споруда розміром 1,5 м * 0,5 мвлітку

2. демонтаж (розібрати намогильну споруду на складові;  викопати  металеву раму;  перенести деталі в бік на час проведення робіт та ритуалу  підпоховання;

- намогильна споруда розміром 1,5 м * 0,5 м(взимку)

- намогильна споруда 1,5 м * 0,5 мвлітку

 

 

 

 

 

 

 

5,42

4,53

 

 

 

1,50

1,26

 

Підписи членів комісії: _________________________Руденко Л.М.

 

                                         _________________________Бахмутська Н.О.

 

                                         _________________________Зубар Л.О. 

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Дані  для розрахунку тарифів на ритуальні послуги, що надаються  виконавцем КП „Вовчанськ”

 

1.Норма робочого часу на 2016 рік -  1986 годин.

1986 годин/12місяців=165,5 годин/місяць.

 

 1. Основна заробітна плата:

Посадові оклади  згідно штатного розпису у 2017 році:

              Завідувач контори (похоронного обслуговування) – 3915,00 грн.

              Робітник з благоустрою міста – 3200,00 грн.(оклад 2088,00 грн., доплата до мін.розміру зар.плати 1112,00 грн.)

  Відповідно вартість однієї години:

              Завідувач контори (похоронного обслуговування) – 3915,00 грн./165,5 = 23,65 грн.

              Робітник з благоустрою міста – 3200,00 грн./165,5 = 19,34 грн.

 

 1. Матеріальна допомога на оздоровлення:

Посадові оклади  згідно штатного розпису у 2017 році:

              Завідувач контори (похоронного обслуговування) – 3915,00 грн.

              Робітник з благоустрою міста – 2088,00 грн.

Норма тривалості робочого часу на 2017 рік – 1986 годин

Матеріальна допомога на оздоровлення на 1 годину роботи:

              Завідувач контори (похоронного обслуговування) – 3915,00 грн./1986год.=1,97 грн.

              Робітник з благоустрою міста – 2088,00 грн./1986год.=1,05 грн.

 

4.Погодинна оплата праці:

              Завідувач контори (похоронного обслуговування) – 25,62 грн.(23,65 грн. + 1,97 грн.)

              Робітник з благоустрою міста – 20,39 грн.(19,34 грн. + 1,05 грн.).

 

5.Норма відрахувань – внески на загаьнообов»язкове державне соціальне страхування (єдиний соціальний внесок) – 22 %. 

 1. Згідно глави 4 наказу Державного комітету України з питань жилово-комунального господарства від 19.11.2003р.  № 194  „Про затвердження Єдиної методики вартості надання необхідного мінімального переліку окремих видів комунальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності” (зі змінами),  адміністративні витрати  в розрахунки включаються в розмірі, що не перевищує 15%. Темпи зростання адміністративних витрат не повинні перевищувати визначеного рівня інфляції. 

7.Згідно глави 5 наказу  Державного комітету України з питань жилово-комунального  господарства від 19.11.2003р.  № 194  „Про затвердження Єдиної методики вартості надання необхідного мінімального переліку окремих видів комунальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності” (зі змінами), витрати на збут в розрахунки включаються в розмірі, що не перевищує 5% планової виробничої собівартості. 

 1. Розрахунок витрат на придбання інвентарю.

За базу для  розрахунку беремо плановий обсяг наданих послуг у 2017 році - 249 поховань (1 поховання в день).

Об’єкт витрат

Ціна

(грн.)

Потреба на рік

Сума

(грн.)

Лопата штикова

42

3 шт.

126

Мітла

30

2 шт.

60

Лопата совкова

45

2 шт.

90

Кирка

103

2 шт.

206

Відро оцинковане

52

2 шт.

104

Мотузка діаметром 10 -50 мм

14

30 м.

420

Сокира

125

1 шт.

125

Рулетка 5м.

59

1 шт.

59

Граблі

34

2 шт.

68

Лом будівельний 1,5м.

200

2 шт.

400

Спецодяг:

- літній (комбінезон)

 

195

 

 1 ком.

 

195

- зимовий (куртка тепла, комбінезон утеплений, ботинки зимові)

670

 1 ком.

670

- плащ

90

1 шт.

90

- халат робочий

85

1 шт.

85

Перчатки робітничі:

- літні

 

5

 

 50 пар

 

250

- зимові

30

     5 пар

150

Молоток

30

1 шт.

30

Ножовка по дереву

25

1 шт.

25

Цвяхи 75мм.

35

5 кг.

175

Напилок для заточки лопат 

50

3 шт.

150

 

 

 

3478

 

Норма витрат на одиницю послуги  (розрахунок) – 3478,00 грн./249 поховань =13,97 грн./посл.

 

Розрахунок витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів:

 

Норма використання пального автомобілем ГАЗ 32213

18,33 л/100км (середня норма витрат: літня – 17,8 л/100 км, зимова – 18,87 л/100 км).

Вартість  пального (бензин марки А-92) без ПДВ становить  19,583333 грн.(накладна від 14.08.17 № 0145/0000228/).

Витрати пального  на 1км пробігу – 0,1833 літра.

Середня відстань по місту Вовчанську (дальня та ближня точки – кладовища) 7 км. 

Витрати на одну послугу (1поховання = 2 поїздки = 14 км) - 14 км*  0,1833 літра * 19,583333 грн. = 50,25 грн.

 

Витрати на одиницю послуги становлять 64,22 грн.(13,97 грн. + 50,25 грн.).

 

 

Головний економіст ____________________ Зубар Л.О.

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунок тарифу

на оформлення договору-замовлення

на організацію  та проведення поховання

 

Для розрахунку використовуються норми часу, затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 03.03.09  „Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”.

Склад робіт: Опрацювання необхідних реквізитів у формі свідоцтва в комп'ютерній програмі; опрацювання договору-замовлення, друкування, подання на підпис замовнику; опрацювання даних у відповідному журналіобліку.

            Виконавець робіт: завідувач контори (похоронного обслуговування)

 

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

1

Оплата праці приймальника замовлення 

0,13л/год

(р.2,п.7,під.п.7.1)

 25,62 грн. * 0,13 люд/год.

3,33

2

Нарахування на заробітну плату (ЄСВ)

22%

3,33*22%

0,73

3

Планова виробнича собівартість

 

3,33 + 0,73

4,06

4

Адміністративні витрати

15%

4,06 * 15%

0,61

5

Витрати на збут

5%

4,06 * 5%

0,20

6

Повна планова собівартість

 

4,06 + 0,61 + 0,20

4,87

7

Рентабельність

12%

 

0

8

Вартість одиниці послуги  

 

 

4,87

9

ПДВ

Операція звільнена від оподаткування

0

10

Загальна вартість

 

4,87

 

 1. Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1, статті 197, розділу V   Податкового кодексу  України  послуги  з оформлення   договору - замовлення  на організацію та проведення  поховання входять до переліку операцій,  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст                                                                                              Л.О.Зубар

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунок тарифу

на послугу по оформленню  свідоцтва про поховання

Для розрахунку використовуються норми часу, затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 3.03.09  „Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”.

Склад робіт: Опрацювання необхідних реквізитів у формі свідоцтва в комп'ютерній програмі; реєстрування у базі даних; роздруковування на пристрої; звірення з паспортними даними замовника.

            Виконавець робіт: завідувач контори (похоронного обслуговування)

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

1

Оплата праці приймальника замовлення 

0,08л/год

(р.2,п.7,під.п.7.1)

 25,62 грн * 0,08 люд/год.

2,05

2

Нарахування на заробітну плату (ЄСВ)

22%

2,05*22%

0,45

3

Планова виробнича собівартість

 

2,05 + 0,45

2,50

4

Адміністративні витрати

15%

2,50 * 15%

0,37

5

Витрати на збут

5%

2,50 * 5%

0,12

6

Повна планова собівартість

 

2,50 + 0,37 + 0,12

2,99

7

Рентабельність

12%

 

0

8

Вартість одиниці послуги  

 

 

2,99

9

ПДВ

20

2,99 грн. * 20%

0,60

10

Загальна вартість

 

2,99 грн. + 0,60 грн.

3,59

 

 

Головний економіст                                                                                              Л.О.Зубар

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунки тарифу

 на  копання   могили   (викопування    могили    ручним      способом,  опускання  труни  з  тілом  померлого  в могилу,  закопування могили,  формування  намогильного  насипу  та одноразове прибирання території біля могили).

 

Склад робіт: планування площі по рейці;  розпушення ґрунту ручним способом;  викидання ґрунту на брівку;  очищення берми; зачищення поверхні   дна та стінок могили; закривання труни;  опускання труни з тілом померлого в могилу; закопування могили та формування намогильного насипу;  оформлення могильного насипу вінками та квітами; одноразове прибирання території біля могили.

 

Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 3.03.09  „Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”

 

Не мерзлі ґрунти 

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

 

 

Могила розміром                           

 

2,0 м*1,0м*2,0м

4,0 м3

 

Норма часу на 1м3 ґрунту  2кл.

2,6л/год (р.2,п.1,під п.1.1)

2,6 л.год * 4,0 м3

10,4 л/год

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці робітника ритуальних послуг (копання могили ручним способом)

 

20,39 грн. * 10,4 л/год

212,06 грн.

2

Планування площ по рейці

0,13л/год (р.2,п.1,під п.1.4)

20,39 грн.*0,13л/год*2,0м2

5,30 грн.

3

Закопування могили та формування намогильного насипу норма часу

0,58л/год (р.2,п.1,під п.1.2)

20,39 грн*0,58л/год* 4,0 м3

47,30 грн

4

Збільшення вартості при роботі з грунтами сильноналипаючими

К 30% (р.2,п.1,2)

(212,06+47,30)*30%

77,81 грн.

 

Разом ЗП:

 

212,06 +5,30 +47,30 + 77,81

342,47 грн.

 

Нарахування на ЗП

22%

342,47*22%

75,34 грн.

 

Разом прямі витрати

 

342,47 + 75,34

417,81 грн.

 

Витрати на придбання інвентаря та паливно-мастильних матеріалів

 

 

64,22 грн.

 

Планова виробнича собівартість

 

417,81 грн.+64,22 грн.

482,03 грн.

 

Адміністративні витрати

15%

482,03 *15%

72,30  грн.

 

Витрати на збут

5%

482,03 * 5%

24,10 грн.

 

Повна виробнича собівартість

 

482,03 + 72,30 + 24,10

578,43

 

Рентабельність

12%

 

0

 

Вартість без ПДВ

 

 

578,43 грн.

 

ПДВ

Операція звільнена від оподаткування

0

 

Вартість одиниці послуги 

 

 

578,43 грн.

 

 1. Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1, статті 197, розділу V   Податкового кодексу  України  послуга  з копання могили входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунки тарифу

 на  копання   могили   (викопування    могили    ручним      способом,  опускання  труни  з  тілом  померлого  в могилу,  закопування могили,  формування  намогильного  насипу  та одноразове прибирання території біля могили).

 

Склад робіт: планування площі по рейці;  розпушення ґрунту ручним способом;  викидання ґрунту на брівку;  очищення берми; зачищення поверхні   дна та стінок могили; закривання труни;  опускання труни з тілом померлого в могилу; закопування могили та формування намогильного насипу;  оформлення могильного насипу вінками та квітами; одноразове прибирання території біля могили.

 

Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 3.03.09  „Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”

 

Мерзлі ґрунти

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

 

Могила розміром                                     

 

2,*1,0м*2,0м

4,0 м3

 

Норма часу на 1м3 ґрунту 

9,4 л.год (р.2,п.1,під п.1.1)

9,4л.год* 4,0 м3

37,6 л/год

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед.

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці робітника ритуальних послуг (копання могили ручним способом)

 

20,39 грн *37,6 л/год

766,66 грн

2

Планування площ по рейці

0,13л/год (р.2,п.1,під п.1.4)

20,39 грн * 0,13л/год* 2,0м2

5,30 грн

3

Закопування могили та формування намогильного насипу норма часу (збільш. для мерзлих грунтів,які насичені водою)

0,79л/год (р.2,п.1,під.п. 1.2)

 

20,39грн*0,79л/год*4,0м3

64,43 грн

 

Разом ЗП:

 

766,66+5,30+64,43

836,39 грн

 

Нарахування на ЗП

22%

836,39*22%

184,01 грн

 

Разом прямі витрати

 

836,39+184,01

1020,40 грн.

 

Витрати на придбання інвентаря та паливно-мастильних матералів

розрахунок

 

64,22 грн.

 

Планова виробнича собівартість

 

1020,40 грн.+64,22 грн.

1084,62 грн.

 

Адміністративні витрати

15%

1084,62 грн. * 15%

162,69 грн.

 

Витрати на збут

5%

1084,62 грн. * 5 %

54,23 грн.

 

Повна виробнича собівартість

 

1084,62 + 162,69 + 54,23

1301,54 грн.

 

Рентабельність

12%

 

0

 

Вартість без ПДВ

 

 

1301,54 грн.

 

ПДВ

Операція звільнена від оподаткування

0

 

Вартість одиниці послуги

 

 

1301,54 грн.

 

 1. Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1, статті 197, розділу V   Податкового кодексу  України  послуга  з копання могили входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунок тарифу

на монтаж та демонтаж намогильної  споруди приорганізації підпоховання в існуючу могилу.

 

Склад робіт:  монтаж ( підготувати площадку; викопати  траншеї під  металеву раму; встановити   металеву раму;  встановити намогильну споруду; приготування цементного розчину ручним способом;  закладення швів цементним розчином);   демонтаж (розібрати намогильну споруду на складові;  викопати  металеву раму;  перенести деталі в бік на час проведення робіт та ритуалу  підпоховання).

            Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 03.03.09 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», «Порядок утримання кладовищ та інших місць поховань» затверджений наказом Держжитлокомунгоспу №193 від 19.11.2003р.

Монтаж, демонтаж намогильної споруди не мерзлі ґрунти

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

 

Намогильна споруда                      

2,0м х1,0м

(наказ №193 п.2.8. р.2.)

2,0м*1,0м

2,0 м * 1,0 м

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед   

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці  робітника ритуальних послуг

 (монтаж намогильної споруди)

4,53 л/год  (акт від 10.08.2017 року)

20,39 грн*4,53л/год

92,37 грн

2

Оплата праці  робітника ритуальних послуг

 (демонтаж намогильної споруди)

1,26 л/год  (акт від 10.08.2017 року)

20,39 грн*1,26л/год

 

25,69 грн.

 

Разом заробітна плата:

 

92,37 грн. + 25,69 грн.

118,06 грн.

 

Нарахування на заробітну плату

22%      

118,06*22%

25,97 грн

 

Разом прямі витрати

 

118,06+25,97

144,03 грн

 

Адміністративні витрати

15%

114,03 *15%

17,10 грн

 

Загальновиробничі витрати

5%

114,03 * 5%

5,70 грн.

 

Повна планова виробнича собівартість

 

144,03 + 17,10 + 5,70

136,83 грн.

 

Рентабельність

12%

 

0 грн.

 

Вартість одиниці послуги  без урахування ПДВ

 

 

136,83 грн

 

ПДВ

20%

Операція звільнена від оподаткування

0 грн.

 

Загальна вартість одиниці послуги

 

 

136,83 грн.

Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1,  статті 197, розділу V   Податкового  кодексу  України  послуга  з демонтажу та монтажу намогильної споруди входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунок тарифу

на монтаж та демонтаж намогильної  споруди приорганізації підпоховання в існуючу могилу.

 

Склад робіт:  монтаж ( підготувати площадку; викопати  траншеї під  металеву раму; встановити   металеву раму;  встановити намогильну споруду; приготування цементного розчину ручним способом;  закладення швів цементним розчином);   демонтаж (розібрати намогильну споруду на складові;  викопати  металеву раму;  перенести деталі в бік на час проведення робіт та ритуалу  підпоховання).

            Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 03.03.09 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», «Порядок утримання кладовищ та інших місць поховань» затверджений наказом Держжитлокомунгоспу №193 від 19.11.2003р.

Монтаж, демонтаж намогильної споруди мерзлі ґрунти

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

 

Намогильна споруда                      

2,0м х1,0м

(наказ №193 п.2.8. р.2.)

2,0м*1,0м

2,0 м * 1,0 м

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед   

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці  робітника ритуальних послуг

 (монтаж намогильної споруди)

5,42 л/год  (акт від 10.08.2017 року)

20,39 грн*5,42 л/год

110,51 грн

2

Оплата праці  робітника ритуальних послуг

 (демонтаж намогильної споруди)

1,50 л/год  (акт від 10.08.2017 року)

20,39 грн*1,50 л/год

 

30,58 грн.

 

Разом заробітна плата:

 

110,51 грн. + 30,58 грн.

141,09 грн.

 

Нарахування на заробітну плату

22%      

141,09*22%

31,04 грн

 

Разом прямі витрати

 

141,09+31,04

172,13 грн

 

Адміністративні витрати

15%

172,13 *15%

25,82 грн

 

Витрати на збут

5%

172,13 * 5%

8,61 грн.

 

Повна планова виробнича собівартість

 

172,13 + 25,82 + 8,61

206,56 грн.

 

Рентабельність

12%

 

0 грн.

 

Вартість одиниці послуги  без урахування ПДВ

 

 

206,56 грн

 

ПДВ

20%

Операція звільнена від оподаткування

0 грн.

 

Загальна вартість одиниці послуги

 

 

206,56 грн.

Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1,  статті 197, розділу V   Податкового  кодексу  України  послуга  з демонтажу та монтажу намогильної споруди входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ”

 

______________ Ю.О.Дедещенко

Розрахунок тарифу 

на поховання та підпохоання урни з прахом померлих в існуючу могилу, у землю

Склад робіт: планування площі по рейці;  розпушення ґрунту ручним способом;  викидання ґрунту на брівку;  очищення берми; зачищення поверхні   дна та стінок могили; опускання урни з прахом померлого в могилу; закопування могили та формування намогильного насипу;  оформлення могильного насипу вінками та квітами; одноразове прибирання території біля могили.

            Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 03.03.09  «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», «Порядок утримання кладовищ та інших місць поховань» затверджений наказом Держжитлокомунгоспу №193 від 19.11.2003р.

Поховання урни з прахом померлих не мерзлі ґрунти 

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

 

 

Могила розміром                           

 

0,8 м*0,8м*2,0м

1,28 м3

 

Норма часу на 1м3 ґрунту  2кл.

2,6л/год (р.2,п.1,під п.1.1)

2,6 л.год * 1,28 м3

3,33 л/год

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці робітника ритуальних послуг (копання могили ручним способом)

 

20,39 грн. * 3,33 л/год

67,90 грн.

2

Планування площ по рейці

0,13л/год (р.2,п.1,під п.1.4)

20,39 грн.*0,13л/год* 0,8м2

2,12 грн.

3

Закопування могили та формування намогильного насипу норма часу

0,58л/год (р.2,п.1,під п.1.2)

20,39 грн*0,58л/год* 1,28 м3

15,14 грн

4

Збільшення вартості при роботі з грунтами сильноналипаючими

К 30% (р.2,п.1,2)

(67,90+15,14)*30%

24,91 грн.

 

Разом ЗП:

 

67,90 + 2,12 + 15,14 + 24,91

110,07 грн.

 

Нарахування на ЗП

22%

110,07*22%

24,21 грн.

 

Разом прямі витрати

 

110,07 + 24,21

134,28 грн.

 

Витрати на придбання інвентаря та паливно-мастильних матеріалів

 

 

64,22 грн.

 

Планова виробнича собівартість

 

134,28 грн.+64,22 грн.

198,50 грн.

 

Адміністративні витрати

15%

198,50 *15%

29,77 грн.

 

Витрати на збут

5%

198,50 * 5%

9,92 грн.

 

Повна виробнича собівартість

 

198,50 + 29,77 + 9,92

238,19

 

Рентабельність

12%

 

0

 

Вартість без ПДВ

 

 

238,19 грн.

 

ПДВ

Операція звільнена від оподаткування

0

 

Вартість одиниці послуги 

 

 

238,19 грн.

 

 1. Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1, статті 197, розділу V   Податкового кодексу  України  послуга  з копання могили входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ” 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунок тарифу 

на поховання та підпохоання урни з прахом померлих в існуючу могилу, у землю

Склад робіт: планування площі по рейці;  розпушення ґрунту ручним способом;  викидання ґрунту на брівку;  очищення берми; зачищення поверхні   дна та стінок могили; опускання урни з прахом померлого в могилу; закопування могили та формування намогильного насипу;  оформлення могильного насипу вінками та квітами; одноразове прибирання території біля могили.

            Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 03.03.09  «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності», «Порядок утримання кладовищ та інших місць поховань» затверджений наказом Держжитлокомунгоспу №193 від 19.11.2003р.

Поховання урни з прахом померлих мерзлі ґрунти

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

 

Могила розміром                                     

 

0,8м*0,8м*2,0м

1,28 м3

 

Норма часу на 1м3 ґрунту 

9,4 л.год (р.2,п.1,під п.1.1)

9,4 л.год*1,28м3

12,03 л/год

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед.

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці робітника ритуальних послуг (копання могили ручним способом)

 

20,39 грн *12,03 л/год

245,29 грн

2

Планування площ по рейці

0,13л/год (р.2,п.1,під п.1.4)

20,39 грн * 0,13л/год * 0,8 м2

2,12 грн

3

Закопування могили та формування намогильного насипу норма часу (збільш. для мерзлих грунтів,які насичені водою)

0,79л/год (р.2,п.1,під.п. 1.2)

 

20,39грн*0,79л/год*1,28 м3

20,62 грн

 

Разом ЗП:

 

245,29+2,12+20,62

268,03 грн

 

Нарахування на ЗП

22%

268,03*22%

58,97 грн

 

Разом прямі витрати

 

268,03+58,97

327,00 грн.

 

Витрати на придбання інвентаря та паливно-мастильних матеріалів

розрахунок

 

64,22 грн.

 

Планова виробнича собівартість

 

327,00 грн.+64,22 грн.

391,22 грн.

 

Адміністративні витрати

15%

391,22 грн. * 15%

58,68 грн.

 

Витрати на збут

5%

391,22 грн. * 5 %

19,56 грн.

 

Повна виробнича собівартість

 

391,22 + 58,68 + 19,56

469,46 грн.

 

Рентабельність

12%

 

0

 

Вартість без ПДВ

 

 

469,46 грн.

 

ПДВ

Операція звільнена від оподаткування

0

 

Вартість одиниці послуги

 

 

469,46 грн.

 

 1. Згідно підпункту 197.1.10, пункту 197.1, статті 197, розділу V   Податкового  кодексу  України  послуга  з копання могили входить до переліку операцій  звільнених  від оподаткування  ПДВ.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.

 

Затверджую:

Директор КП „Вовчанськ” 

______________ Ю.О.Дедещенко

 

Розрахунки тарифу

 на послугу по запаюванню оцинкованої труни.

Склад робіт:запаювання оцинкованої труни.

Для розрахунку використовуються норми часу затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №52 від 3.03.09  „Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності”

Мерзлі ґрунти

№ п/п

Складові тарифу

Норми

Розрахунок

Сума

(грн.)

 

Довжина труни(по периметру)

 

до 2000 мм

2000 мм

 

Норма часу на запаювання однієї труни

4,4 л/год (р.2,п.1,під п.1.10)

4,4 л/год

4,4 л/год

 

Вартість 1л/год. при нормі роб.часу 40год/нед.

 

19,34 грн. (основна заробітна плата) + 1,05 грн.(мат.допомога на оздоровлення)

20,39 грн/год

 

1

Оплата праці електрогазозварника

 

20,39 грн *4,4 л/год

89,72 грн.

2

Нарахування на ЗП

22%

89,72 грн. * 22 %

19,74 грн.

3

Витрати на придбання матеріалів

розрахунок

 

3,95 грн.

4

Витрати на придбання ПММ

розрахунок

 

156,82 грн.

5

Амортизація основних засобів

розрахунок

 

11,84 грн.

 

Разом прямі витрати

 

89,72+19,74+3,95+156,82+11,84

282,07 грн.

 

Планова виробнича собівартість

 

 

282,07 грн.

 

Адміністративні витрати

15%

282,07 грн. * 15%

42,31 грн.

 

Витрати на збут

5%

282,07 грн. * 5 %

14,10 грн.

 

Повна собівартість

 

282,07 + 42,31 + 14,10

338,48 грн.

 

Рентабельність

12%

 

0

 

Вартість без ПДВ

 

 

338,48 грн.

 

ПДВ

20%

338,48 * 20%

67,70 грн.

 

Вартість одиниці послуги

 

338,48 + 67,70

406,18 грн.

 1. Витрати на придбання ПММ:

Для виконання робіт буде залучено випрямляч електрогазозварювальний ВДІ-200Е  ММА «ПАГТОН» та бензогенератор Konner.

Норма списання паливно-мастильних матеріалів для роботи бензогенертора становить 1,82 літра бензину на 1 годину роботи

Розрахунок витрат на придбання ПММ: 4,4 години * 1,82 літра * 19,583333 грн. = 156,82 грн.

 1. Амортизація основних засобів:

Випрямляч електрогазозварювальний ВДІ-200Е  ММА «ПАГТОН»

53,85 грн. (місчна сума амортизації) / 165,5 годин (середня тривалість робочих годин на місць) = 0,32 грн.на годину роботи

      Бензогенератор Konne

            392,35 грн. (місчна сума амортизації) / 165,5 годин (середня тривалість робочих годин на місць) = 2,37 грн.на годину роботи

            Розрахунова сума амортизаційних відрахувань:

            (0,32 грн. + 2,37 грн.) * 4,4 години = 11,84 грн.

 1. Витрати на придбання електродів:

Вартість електродів (3 мм) – 234,00 грн. за 1 упаковку (5,0 кг)

234,00 грн. / 5000 грм.= 0,047 грн.за 1 грам.

Вага 1 елетрода – 28 грамів

28 грамів * 0,047 грн. * 3 електрода = 3,95 грн.

 

Головний економіст     ______________________________  Зубар Л.О.