Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 43 від 09.04.2019 року

                                          П Р О Т О К О Л   43

       засідання  комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                     Вовчанська міська   рада,

                                                                                  кабінет міського голови

Від  09.04. 2019 року

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  1 - Самойленко В. 

  Відсутні на засіданні :4 - Білецький Ю., Агеєнко В., Григорян З.,  Соболь В.                                                                                                                  

Присутні  на засіданні:

Бондаренко Л.- заступник міського голови,

Глущенко Я.- спеціаліст Вовчанської міської ради,

Дудка Л.- секретар Вовчанської міської ради,

Катасонова Л.- начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради

Шевченко В.- міський голова

В зв’язку з відсутністю депутатів, на засіданні комісії не було кворуму, тому питання порядку денного сесії розглядалися без голосування.

Головуючий –  Шевченко В.-міський голова

Слухали: Про порядок денний  чергової L – ї сесії Вовчанської міської ради.

 Виступили: Шевченко В., який  повідомив, що   12 квітня    відбудеться   чергова  L сесія  Вовчанської міської ради,  відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного   сесії   включено  4 питання,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:-до питання № 1

«Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1. 29, до розділу «Різне»- питання з 4.1 по 4.2

Слухали: 1.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Людмила Миколаївна – заступник міського голови, яка доповіла, що в проекті порядку денного це питання з 1.1 по 1.29 та ознайомила депутата зі змістом кожного питання та відповіла на уточнюючі запитання депутата.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Єфімець Лідії Митрофанівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 21  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0638га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Іванку Валентину Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 56  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Купіній Вірі Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Миру, 3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0586га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Редько Любові Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова, 48  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Рум'янцеву Олександру Сергійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 34  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Селецькій Майї Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Духовна, 38  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0564га.

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Стеценку Костянтину Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 61  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0697га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Літовченко Вікторії Олександрівні, Самойловій Світлані Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Селянська, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Шипенко Тетяні Вікторівні, Бабаєвій Наталі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Озерна, 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.10. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               Івановій Оксані Станіславівні, Макеєву Роману Сергійовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою                           м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0401га.

1.11. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки  Бойку Леоніду Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 17, площею 0,10га.

1.12. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Заїці Сергію Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 28, площею 0,10га.

1.13. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Орлову Анатолію Яковлевичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Перемоги, 25а, площею 0,0450га.

1.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Остапенко Ніні Луківні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Плетенівка , вул. Агрегатна, 9, площею 0,1732га.

1.15. Про  затвердження  технічної документації гр. Неценко Тетяні Володимирівні, Шевченко Валентині Василівні, Григоряну Андрію Сержовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

1.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Хандешиній Наталі Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 62, площею 0,10га.

1.17. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кудріну Дмитру Олександровичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, площею 0,10га.

1.18. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хайлу Валерію Володимировичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Господарська, площею 2,00га.

1.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хайлу Валерію Володимировичу для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, площею 0,12га.

1.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченко Ірині Володимирівні  для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9, площею 0,0559га.

1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Колісникову Віктору Григоровичу для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Гоголя, 29с  в  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0030га.

1.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кириченку Тимофію Сергійовичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10 га.

1.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стеценко Карині Вікторівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10 га.

1.24. Про  скасування рішення Вовчанської міської ради XХІ сесії                            VІ скликання від 27 січня 2011 року № 9.12-VІ «Про надання  згоди на передачу в оренду гр. Гур’єву І.В. земельної ділянки для підприємницької діяльності за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнат»єва 1А та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки».

1.25.Про  скасування рішення Вовчанської міської ради XLV сесії                            VІ скликання від 24 вересня 2013 року № 10.42-VІ «Про внесення змін до рішення XІV сесії Вовчанської міської ради VІ скликання від 23.09.2011 р.              № 9.20-VІ «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гурдюмову А.О. та Пащенко В.В. за адресою м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 2 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

1.26. Про  припинення дії договору оренди  землі  від 02 квітня 2007 року № 82 з Бобровською Тетяною Сергіївною в зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а, площею 0,1675га.

1.27. Про  припинення дії договору оренди  землі  від 12 лютого 2009 року № 134 з Ткаченко Вірою Василівною, Гирич Ольгою Володимирівною  в зв’язку зі зміною  власника нерухомого майна, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126, площею 0,0401га.

1.28. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХІV сесії             VІ скликання від 23.09.2011 року № 9.20-VІ «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Гурдюмову А.О., та Пащенко В.В. за адресою  м. Вовчанськ, вул. Тениста, 2   та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки». 

1.29. Про надання згоди  Шуніній Галині Іванівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1Б, площею 0,0014  га,                 

Слухали: 2.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період.

Виступили:Мурашко А.-  керуюча справами( секретар) виконкому,яка ознайомила депутата  із змістом цього питання та змістом розпоряджень міського голови та проектом рішення з цього питання.

Слухали: 3.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської ради VIІ скликання № 22-VIІ від 14.12.2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

Виступили:    Шевченко В., який  доповів  депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомив депутатів з проектом рішення  з нього.

Слухали: 4.1. Про внесення змін  до Положення   про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка, Вовчанського району,  Харківської області.

  Виступили:    Шевченко В., який  доповів  депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомив депутатів з проектом рішення  з нього.

Слухали: 4.2. Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

Виступили:   Шевченко В., який  доповів  депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомив депутатів з проектом рішення  з нього.

 

Після розгляду питань порядку денного сесії  було розглянуто звернення та листи, які надійшли на адресу міської ради у міжсесійний період, зокрема:

-звернення голови ради ВРВ «Громадський контроль»Григор’єва М.№ 0804/2019-3 від 08.04.19 року;

- звернення заступника міського голови  Солонецького П.

- звернення депутата Акімова О.

Також, Самойленко В. поставив міському голові питання стосовно термінів  виконання роботи по прибиранню кладовищ,зокрема на вулиці Пролетарській та ремонту бульдозера, який обслуговує  міське сміттєзвалище.

 

 

 

Головуючий  на засіданні                                     В. Шевченко

Секретар                                                                  Л.Дудка.