Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇХ ДІЯЛЬНОСТІ

08 квітня 2019 року о 10 годині, Вовчанська міська рада провела конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по 1 земельній ділянці розташованій на території міста Вовчанська. На розгляд комісії надійшло 3 конкурсні пропозиції в повному обсязі від ТОВ «Юридична компанія «Всесвіт», ТОВ «КОМПАНІЯ ДК ГРУП» та СОД Фізична особа-підприємець Дикун Лідія Борисівна.

Комісія прийняла рішення укласти договір на проведення експертної грошової оцінки на 1 земельну ділянку міста Вовчанська з  ТОВ «КОМПАНІЯ ДК ГРУП».

Місце знаходження комісії –  м. Вовчанськ, вул. Соборна № 92, кабінет № 4,

                                                      контактні телефони: (05741) 4 25 83

                                                                                             Факс – 4 21 70

 

Голова конкурсної комісії                                В.ШАБЕЛЬНИК

ОГОЛОШЕННЯ

 

ФОП Кулаков І.В.  звернувся до Вовчанського районного суду з адміністративним позовом  про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради Харківської області  від 17.11.2011 року за №6  яким затверджено «Правила прийому стічних вод підприємств та організацій у комунальну систему каналізації міста Вовчанська». У позові зазначено, що  підставами для скасування рішення є порушення порядку прийняття  нормативного акту та  встановлення іншої форми розрахунку плати за скид наднормативно забруднених стічних вод.(справа № 617/291/18)

Рішенням Вовчанського районного суду від 07.08.2018 відмовлено в задоволені позову ФОП Кулакова І.В.

На  рішення Вовчанського  районного суду  позивачем  ФОП Кулаковим І.В. до Харківського апеляційного адміністративного суду  подано апеляційну скаргу з вимогою скасувати рішення Вовчанського районного суду від 07.08.2018 та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.

В апеляційні скарзі позивач зазначає, що  рішення Вовчанського районного суду винесено в порушення  вимог ст. 246 КАС України, суд у рішенні не вказав усіх обставин, які були встановлені судом, не вказав письмові докази надані позивачем, не надав мотивувальної оцінки кожному аргументу.

 Розгляд апеляційної скарги ФОП КулаковаІ.В. на рішення Вовчанського районного суду від 07.08.2018 по справі № 617/291/18 призначено до розгляду в Харківському апеляційному адміністративному суді (м. Харків, майдан Театральний, 1)15.11.2018 року у 12-00 год.

 

 

 

До уваги!

ФОП Кулаковим І.В.   шляхом звернення до суду оскаржується рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ади Харківської області № 6  від 17.11.2011 «Про затвердження «Правил прийому стічних вод підприємств  та організацій у комунальну систему каналізації міста Вовчанська».

Рішенням Вовчанського районного суду від 07.08.2018 відмовлено в задоволені позову ФОП Кулакова І.В.

На вказане  рішення суду  позивачем подано апеляційну скаргу, розгляд якої на даний час триває у Харківському апеляційному адміністративному суді.