Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Оголошення

До уваги підприємств та організацій!

Адміністрація КП «Вовчанськ» повідомляє, що переможцем в конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної експертної оцінки об’єкта нерухомого майна  - частини нежитлового приміщення  (колишній дитячий садок №6 ) по вул. Гоголя, б. 53 площею 265,3 кв. м. з метою здачі в оренду визнано ТОВ «Антей інвест ГРУП».

«Створення кімнати робототехніки в центрі міста Вовчанськ на базі Центру сучасного розвитку» та «Здорові діти – майбутнє нації»

В 2020 році два мініпроєкти Вовчанської міської ради: «Створення кімнати робототехніки в центрі міста Вовчанськ на базі Центру сучасного розвитку» та «Здорові діти – майбутнє нації» (облаштування спортивно-ігрових майданчиків на території Вовчанського дошкільного навчального закладу №7 (ясла-садка) Вовчанської міської ради Харківської області) визначені переможцями Харківського обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». На рахунок Вовчанської міської ради конкурсанти: Благодійна організація Благодійний фонд «Розвитку Вовчанщини імені В.Г.Колокольцова» та Батьківський комітет Вовчанського ДНЗ №7 (ясла-садок) перерахували внески в повному обсязі, Вовчанською міською радою виділені кошти на співфінансування цих мініпроєктів, станом на 30.06.2020 отримано кошти з обласного бюджету на реалізацію проєктів-переможців. Почалась реалізація проєктів: закуплені матеріали для ремонту приміщення кімнати робототехніки, укладений договір на демонтаж ігрових майданчиків в ДНЗ № 7. Також, проводяться дві тендерні процедури на закупівлю ігрових та спортивних елементів для дитячих майданчиків ДНЗ № 7 та конструкторів Lego Education для кімнати Робототехніки. Аукціони відбудуться 02.07.2020 року, де і буде визначено переможці, з яким буде укладено договори на поставку.